Budzik napisał(a):heh "będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h." to slowo NAWET jest smieszne, wszyscy wiemy ze ten kto zap*** to ponad te 230 smignac moze
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość