Najszybsze nieoznakowane radiowozy

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Najszybsze nieoznakowane radiowozy

Postprzez firefox » poniedziałek, 25 października 2010, 13:48

Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » poniedziałek, 25 października 2010, 15:11

I my utrzymujemy podatkami te potwory :brawo:

ps. zapomnieli o passatach :/
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » poniedziałek, 25 października 2010, 18:42

Paski nie sa tak szybkie
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 25 października 2010, 19:28

jakby tak zmienic zebatke to jestes w stanie uciec jajkiem lub imbrykiem o FF nie mowie :P on bez bajerow mzoe uciec bo policyjne radiowozy maja kagance (co za porazka)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » poniedziałek, 25 października 2010, 19:53

No trzeba byc wyjatkowo duzym debilem, zeby uciekac. Nie wspominajac i niklym bezpieczenstwie przy predkosci > 250 km/h to jeszcze o konsekwencjach jesli widzieli Twoj nr rej.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mars » poniedziałek, 25 października 2010, 22:02

W życiu bym nie uciekał. Wolałbym zapłacić ten mandacik i mieć spokój, niż żeby mnie zbierano z drzewa. Nie opłaca się!
Mars
 

Postprzez raf86 » wtorek, 26 października 2010, 19:59

To tak żeby nie było, że tylko samochodami próbują nas ścigać ;)

http://wsad.it/gosc/moto
raf86
 

Postprzez Budzik » środa, 27 października 2010, 16:34

heh "będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h." to slowo NAWET jest smieszne, wszyscy wiemy ze ten kto zap*** to ponad te 230 smignac moze
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » środa, 27 października 2010, 17:37

Ale nie chodzi o to, aby zapierdzielac za jelopa ponad 200, tylko nagrac kawalek jego wystepku. Jesli bedzie widoczny nr_rej to po kilku godzinach zapukaja do domu :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez raf86 » środa, 27 października 2010, 18:14

Budzik napisał(a):heh "będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h." to slowo NAWET jest smieszne, wszyscy wiemy ze ten kto zap*** to ponad te 230 smignac moze


Nas na jajkach akurat by dogonili ;) podobnie jak sporą część motocykli jeżdżących po naszych drogach, bo nawet jeżeli ktoś ma szybszy sprzęt nie musi umieć i chcieć go wykorzystywać.
Z resztą jak napisał firefox wystarczy, że mają kawałek filmu z wyczynami i po sprawie, nie musi cie gonić ;)
raf86
 

Postprzez zolwik » środa, 27 października 2010, 19:01

Lubą adrenaline i mają duże stado kucy ,zaginają blache . Kokodzambo i do przodu :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość