Budzik napisał(a):heh "będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h." to slowo NAWET jest smieszne, wszyscy wiemy ze ten kto zap*** to ponad te 230 smignac moze
Nas na jajkach akurat by dogonili

podobnie jak sporą część motocykli jeżdżących po naszych drogach, bo nawet jeżeli ktoś ma szybszy sprzęt nie musi umieć i chcieć go wykorzystywać.
Z resztą jak napisał firefox wystarczy, że mają kawałek filmu z wyczynami i po sprawie, nie musi cie gonić
