Strona 1 z 1

Najszybsze nieoznakowane radiowozy

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 13:48
przez firefox

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 15:11
przez zolwik
I my utrzymujemy podatkami te potwory :brawo:

ps. zapomnieli o passatach :/

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 18:42
przez firefox
Paski nie sa tak szybkie

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 19:28
przez Budzik
jakby tak zmienic zebatke to jestes w stanie uciec jajkiem lub imbrykiem o FF nie mowie :P on bez bajerow mzoe uciec bo policyjne radiowozy maja kagance (co za porazka)

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 19:53
przez firefox
No trzeba byc wyjatkowo duzym debilem, zeby uciekac. Nie wspominajac i niklym bezpieczenstwie przy predkosci > 250 km/h to jeszcze o konsekwencjach jesli widzieli Twoj nr rej.

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 22:02
przez Mars
W życiu bym nie uciekał. Wolałbym zapłacić ten mandacik i mieć spokój, niż żeby mnie zbierano z drzewa. Nie opłaca się!

PostNapisane: wtorek, 26 października 2010, 19:59
przez raf86
To tak żeby nie było, że tylko samochodami próbują nas ścigać ;)

http://wsad.it/gosc/moto

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 16:34
przez Budzik
heh "będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h." to slowo NAWET jest smieszne, wszyscy wiemy ze ten kto zap*** to ponad te 230 smignac moze

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 17:37
przez firefox
Ale nie chodzi o to, aby zapierdzielac za jelopa ponad 200, tylko nagrac kawalek jego wystepku. Jesli bedzie widoczny nr_rej to po kilku godzinach zapukaja do domu :)

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 18:14
przez raf86
Budzik napisał(a):heh "będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h." to slowo NAWET jest smieszne, wszyscy wiemy ze ten kto zap*** to ponad te 230 smignac moze


Nas na jajkach akurat by dogonili ;) podobnie jak sporą część motocykli jeżdżących po naszych drogach, bo nawet jeżeli ktoś ma szybszy sprzęt nie musi umieć i chcieć go wykorzystywać.
Z resztą jak napisał firefox wystarczy, że mają kawałek filmu z wyczynami i po sprawie, nie musi cie gonić ;)

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 19:01
przez zolwik
Lubą adrenaline i mają duże stado kucy ,zaginają blache . Kokodzambo i do przodu :P