Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Nowe predkosci
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=2014
Strona
1
z
1
Nowe predkosci
Napisane:
środa, 27 października 2010, 14:17
przez
firefox
art
Napisane:
środa, 27 października 2010, 16:42
przez
Budzik
duzo nie podniesli ale zawsze cos
Napisane:
środa, 27 października 2010, 17:36
przez
firefox
Jeszcze nie podniesli, nowelizacja ustawy o ruchu drogowym jest w fazie wprowadzania do sejmu. Dam znac jak cos bedzie wiadomo.
Napisane:
środa, 27 października 2010, 18:26
przez
Budzik
toc zekamy :] jeszce tylko oby bylo gdzie jezdzic te 140, bo te 120 to na radom :d
Napisane:
środa, 27 października 2010, 20:23
przez
raf86
Teraz trasa na Radom i Wyszków to prawie jak autostrada
piękna długa prosta pozbawiona póki co remontów, aż chce się jechac