Strona 1 z 1

Nowe predkosci

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 14:17
przez firefox

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 16:42
przez Budzik
duzo nie podniesli ale zawsze cos :)

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 17:36
przez firefox
Jeszcze nie podniesli, nowelizacja ustawy o ruchu drogowym jest w fazie wprowadzania do sejmu. Dam znac jak cos bedzie wiadomo.

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 18:26
przez Budzik
toc zekamy :] jeszce tylko oby bylo gdzie jezdzic te 140, bo te 120 to na radom :d

PostNapisane: środa, 27 października 2010, 20:23
przez raf86
Teraz trasa na Radom i Wyszków to prawie jak autostrada ;) piękna długa prosta pozbawiona póki co remontów, aż chce się jechac