Tor Lublin - przyłącz się

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Tor Lublin - przyłącz się

Postprzez lewmichal » czwartek, 11 listopada 2010, 12:10

Ze względu na niepewną przyszłość obecnego toru kartingowego w Lublinie powstała inicjatywa budowy na Lubelszczyźnie obiektu dla sportów motorowych z prawdziwego zdarzenia.
Szczegóły inicjatywy na stronie Tor Lublin
Tutaj znajduje się petycja. Możecie wesprzeć swoimi głosami tą inicjatywę.
We wtorek odbyła się konferencja z udziałem mediów i polityków na temat potrzeb społecznych budowy takiego obiektu. Oto skrócona relacja
Na bieżąco będę informował o rozwoju wydarzeń.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez plaski » czwartek, 11 listopada 2010, 21:06

Ja też tam byłem i brawo biłem:) (rzecz jasna nie politykom...)
Myślę że są duże szanse aby przedsięwzięcie się powidło
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez lewmichal » piątek, 12 listopada 2010, 15:54

Tutaj pełna relacja z konferencji. Trochę długa, ale warto obejrzeć. Padło wiele argumentów, które dosadnie przemawiają za inicjatywą.
http://www.itvl.pl/news/debata-w-sprawie-inicjatywy-tor-lublin

A tutaj artykuł o konferencji na ten temat z Krzysztofem Żukiem - kandydatem na prezydenta Lublina:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101111/LUBLIN/798283685
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość