Strona 1 z 1

Tor Lublin - przyłącz się

PostNapisane: czwartek, 11 listopada 2010, 12:10
przez lewmichal
Ze względu na niepewną przyszłość obecnego toru kartingowego w Lublinie powstała inicjatywa budowy na Lubelszczyźnie obiektu dla sportów motorowych z prawdziwego zdarzenia.
Szczegóły inicjatywy na stronie Tor Lublin
Tutaj znajduje się petycja. Możecie wesprzeć swoimi głosami tą inicjatywę.
We wtorek odbyła się konferencja z udziałem mediów i polityków na temat potrzeb społecznych budowy takiego obiektu. Oto skrócona relacja
Na bieżąco będę informował o rozwoju wydarzeń.

PostNapisane: czwartek, 11 listopada 2010, 21:06
przez plaski
Ja też tam byłem i brawo biłem:) (rzecz jasna nie politykom...)
Myślę że są duże szanse aby przedsięwzięcie się powidło

PostNapisane: piątek, 12 listopada 2010, 15:54
przez lewmichal
Tutaj pełna relacja z konferencji. Trochę długa, ale warto obejrzeć. Padło wiele argumentów, które dosadnie przemawiają za inicjatywą.
http://www.itvl.pl/news/debata-w-sprawie-inicjatywy-tor-lublin

A tutaj artykuł o konferencji na ten temat z Krzysztofem Żukiem - kandydatem na prezydenta Lublina:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101111/LUBLIN/798283685