Strona 1 z 1

Qua-jko?? Czyli ni to pies ni wydra

PostNapisane: poniedziałek, 22 listopada 2010, 21:42
przez mizzar

PostNapisane: poniedziałek, 22 listopada 2010, 23:31
przez olszuwy
Przyjrzyjcie się wydechowi [shadow=orange]OGIEŃ[/shadow]

PostNapisane: wtorek, 23 listopada 2010, 08:22
przez zolwik
Ciekawy :brawo:

PostNapisane: wtorek, 23 listopada 2010, 20:21
przez Budzik
To nie jajko tylko imbryk 600. Strach tym jezdzic bo srodek ciezosci wysoko

[ Dodano: 23-11-10, 20:51 ]
ale wydech to masakra, przy samech chlodnicy :/ troche sie grzeje :P

PostNapisane: środa, 24 listopada 2010, 09:32
przez firefox
Budzik napisał(a):ale wydech to masakra, przy samech chlodnicy :/ troche sie grzeje :P


Jestes w bledzie, bo chlodnica studzi wydech i jest rewelka :)

PostNapisane: środa, 24 listopada 2010, 14:28
przez Motonitka
wow! ale sprzecior :lol: ha ha ha ktos mial niezly pomysl, musialo mu sie bardzo nudzic :mrgreen:
ale faktycznie strach tym jezdzic :roll:

PostNapisane: czwartek, 25 listopada 2010, 09:14
przez guardian_angel
za 6 tysi to można porządnego qada przeprawowego kupić :)

PostNapisane: czwartek, 25 listopada 2010, 11:08
przez dosiek77
O w mordę :shock: Zajebisty Kolo miał pomysł.

PostNapisane: czwartek, 25 listopada 2010, 12:46
przez Motonitka
ale ogolnie rzecz biorac quady sa bleeee.....czysta poezja to cross :diabel: