Strona 1 z 1

Stół z tematyką motocykla "poszukiwane zdjęcie"

PostNapisane: środa, 1 grudnia 2010, 18:04
przez zolwik
Witam mam taką wizje by zrobić stół – stolik z kształtem moto lub wyciętą nazwą podstawa z drewna i blat z szkła .
Jak by ktoś widział jakiś wzór to pisać.

PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2010, 07:05
przez Bones
Obrazek

Może nie jest to silnik motocyklowy, ale też jest ładny ;)

[ Dodano: 02-12-10, 10:53 ]
Z motocyklowych znalazłem coś takiego

Obrazek

Obrazek



I tutaj gratis dla obecnych i przyszłych tatusiów czyli koniki na biegunach dla dzieci ;)

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2010, 15:03
przez donax
raczej motorki na biegunach- dobre na poczatek!

PostNapisane: wtorek, 21 grudnia 2010, 10:14
przez zolkos
ten stol mi sie cholernie podoba :D heh fajny moze kiedys taki sobie sprawie :D a stolik np pod telewizor z ramy od WSK lub junaka :D

PostNapisane: środa, 22 grudnia 2010, 06:44
przez Bones
Jeszcze kilka na które w sumie niechcący trafiłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jako że czasem ludzie mówią że idą polatać to gratis stolik z silnikiem samolotu :P
Obrazek


I kilka z silnikami niestety samochodowymi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



A tutaj cały wystrój wnętrza niestety też samochodowego ale można by to jakoś odwzorować dla motocykla :) Taki Hall of Fame :P
Obrazek

PostNapisane: środa, 22 grudnia 2010, 15:33
przez TasmaN
Zolwik, zrobiles juz ten stolzpowylamywanyminogami ? :)

Pochwal sie :)

PostNapisane: środa, 22 grudnia 2010, 17:54
przez zolwik
Pochwale się lecz nic mi w oko nie w padło , tak wiec na razie nici . W dodatku ciśnienia świątecznego odpuszczam i po nowym roku zaczynam.