MAM PEWNY APEL DO WSZYSTICH I PROŹBĘ O PRZYPATRZENIE SIĘ TEJ SPRAWIE, SKRADZIONO DWIE MASZYNY W MOJEJ OKOLICY W LINKU JEST WSZYSTO OPISANE. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ZAPOZNANIE SIĘ Z TĄ INFORMACJĄ
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-k7-M2363780.html
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość