Zgranie jednej kasetki "8mm Video Casette".

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Zgranie jednej kasetki "8mm Video Casette".

Postprzez Mars » poniedziałek, 10 stycznia 2011, 04:27

Witka,
szukam kogoś ze sprawną kamerą mogącą odtworzyć taką kasetkę. Jest ktoś z okolic Bydgoszczy, czy Grudziądza?
Mars
 

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość