Strona 1 z 2

Zabawy moto Osiek

PostNapisane: piątek, 14 stycznia 2011, 20:52
przez MAT92
Witam podsyłam wam moje filmiki jak bawiliśmy się w tamtym sezonie to sa tylko palenie gumy lecz w tym sezonie będzie więcej mówcie jak się wam podoba.. http://www.youtube.com/user/MAT19922991?feature=mhum[color=red]

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 10:38
przez ivan
Początek filmu spoko jak koleś pali gumę podczas jazdy a reszta to syf.
Nie szkoda Wam tak katować sprzęty? Rozumiem, że to padliny służące tylko do zabawy, ale palenie gumy bez gumy to trzeba serca nie mieć :) Nie widzę w tym nic fajnego. Ale może stary jestem... a więc moim zdaniem się nie przejmuj :)

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 10:42
przez zolwik
Rzeczywiście początek jakoś się zapowiadał , spodziewałem się wolnych gum , syrkli itd. a tu zwykle katowanie maszyny .

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 12:15
przez Tymon
Kompletnie nie moja bajka :/

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 14:49
przez TasmaN
A tak z innej beczki... jak Wy sie uczyliscie palenia gumy podczas jazdy?

Nie rzuca tylem na boki? Nie ucieknie moto spod dupy?

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 16:12
przez firefox
O najwiekszy freestyler sie odezwal, zobaczycie co odpierniczy Tasiorek maly w tym roku :)

[ Dodano: 15-01-11, 16:20 ]
Beznadziejna totalna, ale to prawo dzieci z paskownicy, ze chca sobie fiuty przedluzyc palac gume i zazynajac maszyne, innego sposobu nie maja :(

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 17:18
przez Mars
Popieram Firefoxa.

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 17:51
przez MAT92
Więcej jazdy będzie na kole i takich dupereli w tym sezonie... w tamtym nie nagrywaliśmy takich jazd tylko palenie było nagrane... Tasman nie ucieka wrzucisz 2 i powoli utrzymasz maszynę kwestia wyczucia i musisz dobrze nachylić sie na przód..... ivan to nie katowanie te maszyny maja chodzić do odcięcia a nie tylko max 5-6 tyskow na obrocie mnie nie fascynuje jazda na wprost tylko zapach palonej gumy cieszy naj bardziej... Firefox przedłożyć fiuta sie nei da a po drugie trzeba sie bawic jak sie lubi a nei tylko siedziec na dupie i patrzyc co inni robia.. ale to wasze spostrzezenia ja to lubie i dalej bede zdzierac oponki w koncu za darmoche to co innego mam z nimi robic :mrgreen: :mrgreen:

A tak w skrócie mówiąc to robię to co lubię a to co lubię robić będę.. :fuck2:

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 19:42
przez ivan
MAT92 napisał(a): ivan to nie katowanie te maszyny maja chodzić do odcięcia a nie tylko max 5-6 tyskow na obrocie


nie katowanie?
To jak nazwać palenie resztek gumy i szorowanie felgą po asfalcie?
Poza tym od NIE-katowania z reguły nie rozwala się przewód od chłodnicy :)

firefox, troszkę przesadzasz...
Mogę się założyć że jakbyś miał 18 lat i dostęp do mocnej maszyny to robiłbyś podobnie :P
Lepiej niech robią to co robią a nie np. latają po mieście na pełnej p...e szukając adrenaliny.

PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2011, 20:43
przez MAT92
To jak nazwać palenie resztek gumy i szorowanie felgą po asfalcie?
Poza tym od NIE-katowania z reguły nie rozwala się przewód od chłodnicy :)
jak byś się coś znal to byś się domyślił ze zagotowanie płynu chłodniczego jest skutkiem jego wyrzucenia a nie rozwalenia przewodu :D :mrgreen:


Lepiej niech robią to co robią a nie np. latają po mieście na pełnej p...e szukając adrenaliny.

dobrze mówisz pierwszy który mówi coś prawdziwego jak widać na filmie robimy to zdala od domów i zdala od jeżdżących aut.... chyba lepiej niz jeździć na kole po miescie i robic tylko syf...

PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2011, 12:23
przez firefox
ivan napisał(a):Mogę się założyć że jakbyś miał 18 lat i dostęp do mocnej maszyny to robiłbyś podobnie :P
Lepiej niech robią to co robią a nie np. latają po mieście na pełnej p...e szukając adrenaliny.


Przeciez powiedzialem, ze to prawo mlodosci, niech robia to co robia, prosil o opinie, wiec ja wydalem. Mnie takie zabawy nie rajcuja, to jest moja opinia i osobiscie nic takiego nie robie, ale nie przeszkadza mi to, ze ktos inny to robi.

Oceniajac to z perspektywy mojego wieku, to jest to zabawa dla dzieci, a dzieci maja prawo do takiej zabawy bo nic innego nie potrafia. Kiedys wyrywalo sie panienki na blache :) Dzis na smierdzace opony :)

PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2011, 16:50
przez brodaty_rider
Bez komentarza. Serca nie macie!

PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2011, 22:30
przez Rafik
Lepiej niech mają takie zajęcia :o i jakąś pasje a nie jak inni młodzi ćpają i piją potem rozrabiają u mnie w mieście takich nie brakuje wandali.A mnie krew zalewa taką mamy teraz młodzież :x ale nie wszystką wyjątki są :?

PostNapisane: środa, 19 stycznia 2011, 17:58
przez Bochen
ivan napisał(a):firefox, troszkę przesadzasz...
Mogę się założyć że jakbyś miał 18 lat i dostęp do mocnej maszyny to robiłbyś podobnie :P
Lepiej niech robią to co robią a nie np. latają po mieście na pełnej p...e szukając adrenaliny.

Ja mam jajco 2 lata i mam 21 lat. Ani razu w mojej karierze nie zrobiłem nawet przegazówki do odcięcia obrotów, nie mówiąc już o paleni gumy. Jak do mojego liceum zajechałem pierwszy raz na moto to nie mogłem się opędzić od lasek, ale na co komu głupie laski które lecą na twój motor, a bez niego nawet by nie popatrzyły na mnie. Zamiast zarzynać suczkę wolałem sobie pojechać z nią do Rumuni. Oczywiście każdy jeździ na moto by czerpać przyjemność. Dla jednych tą przyjemnością jest wyszalenie się, dla innych przedłużenie penisa, a jeszcze dla innych nabijanie kilometrów. Nikogo nie krytykuję.

PostNapisane: środa, 19 stycznia 2011, 20:46
przez ivan
Bochen, to tylko pogratulować. Myślę że jesteś jednym z niewielu z takim podejściem.
Ale chyba podczas jazdy to już wchodzisz na czerwone pole, co? :)

PostNapisane: środa, 19 stycznia 2011, 22:02
przez Bochen
No zdarza się :D Nie mówię, że nie lubię czasem przygrzać :P . Gdybym chciał jeździć 50 km/h i na obrotach poniżej 5k to bym sobie 125cc kupił. Ale kiedy się jedzie to jest to uzasadnione.

PostNapisane: niedziela, 30 stycznia 2011, 16:38
przez MAT92
http://www.youtube.com/watch?v=LKKhJMiihMA A to dla tych którym się leska w oku kreci na dźwięk odcięcia w motorze z wczorajszej przejażdżki pozdrawiam...

PostNapisane: niedziela, 30 stycznia 2011, 20:01
przez ivan
No to już mi się bardziej podoba. Widać że troszkę masz pojęcia :)

PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2011, 20:28
przez MAT92
ivan tak jak powiedziałem wcześniej w tym sezonie będzie dużo więcej prób, nauk, zabaw, śmiechu i więcej ciekawych filmów... pozdrawiam...

[ Dodano: 21-02-11, 22:27 ]
A o to kolejny króciutki filmik po spotkaniu z policja jak próbowałem ściągnąć oponę w zeszły likend... [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wfu5aZJYXlQ[/youtube] :diabel: :diabel: :fuck2: :fuck2:

PostNapisane: wtorek, 22 lutego 2011, 20:27
przez daro600
spoko... ale dla mnie narazie tak jak stwierdzili koledzy wyżej za duzo katowania maszyny... i palenia gumy...:)
mi by było szkoda... ale nie o to tu chodzi:P
zobaczymy jak bedzie szła nauka w nadchodzącym sezonie...
przed ostatni filmik zapowiada sie nieźle...
pozdro:)