Zabawy moto Osiek
Witam podsyłam wam moje filmiki jak bawiliśmy się w tamtym sezonie to sa tylko palenie gumy lecz w tym sezonie będzie więcej mówcie jak się wam podoba.. http://www.youtube.com/user/MAT19922991?feature=mhum[color=red]

MAT92 napisał(a): ivan to nie katowanie te maszyny maja chodzić do odcięcia a nie tylko max 5-6 tyskow na obrocie
ivan napisał(a):Mogę się założyć że jakbyś miał 18 lat i dostęp do mocnej maszyny to robiłbyś podobnie
Lepiej niech robią to co robią a nie np. latają po mieście na pełnej p...e szukając adrenaliny.
ivan napisał(a):firefox, troszkę przesadzasz...
Mogę się założyć że jakbyś miał 18 lat i dostęp do mocnej maszyny to robiłbyś podobnie
Lepiej niech robią to co robią a nie np. latają po mieście na pełnej p...e szukając adrenaliny.
