Motocyklowe opisy na gg ;-)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Motocyklowe opisy na gg ;-)

Postprzez brodaty_rider » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 20:51

Bez motóra mina jest ponura
Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

motocykl to najwiekszy wibrator jaki mozesz wsadzic kobiecie miedzy nogi

Smierc jeździ szybko, ale my jeździmy szybciej.
CBR - Całkowity Brak Rozumu
Życie zaczyna się pozywązej 200 km/h
gdy jadę, czuję że żyję



Dodawać swoje ;-) :D:D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez rumun78 » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 21:28

Moją niedostępnośc sponsoruje SUZUKI . Motocykle wciągają jak wożny ćwiartkę . Z motocyklami jest jak z wódką poniżej pół litra nie ma sensu kupować . Kobieta na moto jest tylko po to żeby na plecy nie chlapało błoto . :diabel:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 stycznia 2011, 21:29 przez rumun78, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rumun78
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 16:52
Lokalizacja: żyrardów

Postprzez Budzik » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 21:45

Piekne
rumun78 napisał(a):Kobieta na moto jest tylko po to żeby na plecy nie chlapało błoto .
normalnie sie usmailem :D


i cos od siebie:
gdy zakladam kask, na swiat inaczej patrze. <- to sciagniete skads

1 ślad 2 koła wolność nieograniczona <- a to włąsna tworczosc :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Rutek » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 21:59

Z pewnego profilu na nk.

1 Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika

2 Benzyna we krwi wiatr we włosach

3 Motocykle - mój ustrój, mój wybór, moje życie...

4 Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej...

5 Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć.

6 Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę

7 Silnik, dwa koła i mina wesoła…

8 Serce bije w tempie obrotów maszyny

9 Motocykl to nie wszystko liczy się pasja...

10 Stelaż, klatka i duża zębatka…

11 Rozpędzić się jest łatwo, zatrzymać się możesz nie mieć już okazji

12 Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

13 Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać

14 Kobiety są jak motocykle, chwila nieuwagi i lądujesz w rowie...

15 "...viva la pasion del enduro..."

16 Adrenalina uzależnia

17 Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej

19 Żyjesz po to, aby jeździć jeździsz po to, aby żyć

20 Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat ...

21 Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

22 Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent

23 Śmierć jeździ szybko, nie daj się złapać

24 Kiedy Siadam NaWSK,Totalny Czuje Luz,Pale Silnik,Daje Kopa,Za Mną Tylko Kurz…

25 Choćbym Pędził Ciemną Doliną,Zła Się Nie Ulęknę-Bo Halogen W Motórze Mym Tkwi

26 Motór jest bogiem, Prędkość nałogiem, Tuning zabawą, Freestyle podstawą

27 Oddam nerkę za CBRke

28 Wszyscy są równi, ale my jesteśmy motórzystami

29 Nie liczy się cel, liczy się podróż

30 Po co to czytasz, lepiej byś motor umył, a nie czas marnujesz

31 Motor jest jak sex, jedna wpadka i po tobie...

32 Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu...

33 Mój anioł stróż jest szybki, ale czy dogoni moją maszynę

34 Żeby jeździć trzeba mieć bęzynę we krwi, ale i olej w głowie…

35 Motór działa jak natura chciała

36 Żadna matura nie jest lepsza od motóra

37 Nie matura, lecz chęć szczera da ci dostęp do streetfighter’a

38 Co mam zrobić dzisiaj zrobię pojutrze-musze mieć czas dla swojej maszyny

39 Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają dusze

40 Dla Jednych Życie Zaczyna Się Po Czterdziestce, A Dla Innych Dopiero Po Setce…

41 Co cię nie zabije to cię wzmocni, chwała motórowi bo twardym czyni

42 Żyje po to by jeździć- jeśli nie jeżdżę nie żyję

43 Wsiadaj na motór zawsze po oddaniu stolca

44 Kiedy humor ci się zje*** wsiądź na motor będziesz w niebie

45 Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi --> ku uciesze pań tu obecnych

46 Gdy jadę, czuję że żyję

47 Im szybciej jadę tym bliżej jestem nieba...

48 Kiedy motor widzę z dala to mi trochę odpi******

49 Na motocyklu jest nieziemska jazda a motocyklista to prawdziwa gwiazda

50 Żyję szybko i nigdy nie patrzę dalej, niż na pół kilometra…

51 GSX-R moi mili na trójeczce robi whellie !

52 Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie !

53 Choć zła sławą owiany, wiejski tuning jest przez wszystkich podziwiany

54 Nie marnujcie ludzie czasu, kupcie motór i do lasu

55 Uzbrajajcie swe motóry w kostki i basowe rury

56 Nie pij wódy, daj se siana, po paliwo leć do Frania

57 Chcesz mieć motór jak z bajuchy… zrób se tuning bez podpuchy !

58 Nie pij wódki, nie pij wina, lej paliwo UKRAINA

59 Choć sezonu przyszła pora.... idę grzebać do motora

60 Chcesz mieć motór jak ta lala No to BOSH’em zap*****alaj

61 Niech już Tede nie narzeka, goń po tarcze, tuning czeka

62 Goń po BOSH'a - Tede krzyczy, czas pogrzebać przy twej bryczy

63 Każdy BOSH i spawara zrobi crossa ci z komara

64 Motocykle są jak niektóre dziewczyny, nie wybaczają błędów

65 Chcesz mieć motor a nie rzęcha To rób tuning i nie stękaj

66 Chcesz mieć motor a nie rzęcha BOSH'a w ręce i nie pękaj

67 Kawa jest zielona, kółka są dwa, wsk jest czarna i ni h**a

68 Motór jest jeden, kółka są dwa, wsk w lesie tez rade da

69 Sprzedam motorynkę z widokiem na morze

70 Sprzedam motor po dachowaniu (bez drzwi)

71 Moją niedostępność sponsoruje SUZUKI

72 Motór nie umiera nigdy… motór jest wieczny

73 Zimowy czas, to piękny czas, bo tuningu to czas

74 Za szybcy by żyć, za młodzi by umierać

75 Suzuki GSX-R “Zbudowany by zwyciężać”

75 Faceci są jak motocykle- nie zalejesz nie pojedziesz…

76 Każdy wyścig to zabawa, bo wygrywa moja KAWA

77 Nie ma szans żadna fura stając do mego MTÓRA

78 Jedź własnym torem, nie patrz w lusterka, bo wylądujesz w rowie

79 LiVe To RiDe... RiDe To LiVe......

80 Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...

81 "żyję po to by jezdzic na moto"

Całą pizdę odkręć i przed siebie ziomek pędź.


I na koniec 15 powodów dla których motocykl jest lepszy od kobiety.

1 Na motorze można bez obaw spalić gumę
2 Aby pojeździć na motorze nie trzeba ściągać ubrania
3 Motor nie ma teściowej
4 Motor nie da Ci w pysk jak włożysz rękę pod owiewkę
5 Motor nie straszy że jest w ciąży
6 Motor jest zawsze gotowy żeby sobie na nim pojeździć
7 Motor nie liczy ile piw już wypiłeś
8 Możesz trzymać kilka motorów w jednym garażu i mięć pewność że się nie pobiją
9 Motor nie mówi że go boli głowa jak chcesz na nim pojeździć
10 Motor nie ogląda się za chłopakami
11 Motor nie potrzebuje długiej gry wstępnej przed przejażdżka
12 Motor nie panikuje kiedy pęknie guma
13 Motor nie potrzebuje złotych pierścieni i łańcucha
14 Motor można sprzedać
15 Motor dobrze wygląda nawet po długiej trasie...


Pozdrawiam. Lewy pas, gaz i płynę ! :)
Rutek
 

Postprzez brodaty_rider » wtorek, 25 stycznia 2011, 17:35

Oby tak dalej panowie to będzie dosyć zabawnie :D
Kiedy motór widzę z dala to mi troche odpier... ;D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez Cygi » wtorek, 25 stycznia 2011, 20:21

Rutek napisał(a):25 Choćbym Pędził Ciemną Doliną,Zła Się Nie Ulęknę-Bo Halogen W Motórze Mym Tkwi

to je dobre... to je best :D
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez brodaty_rider » wtorek, 25 stycznia 2011, 21:14

Cygi napisał(a):
Rutek napisał(a):25 Choćbym Pędził Ciemną Doliną,Zła Się Nie Ulęknę-Bo Halogen W Motórze Mym Tkwi

to je dobre... to je best :D


Wcześniej tak dobrze tego nie przeczytałem bo wydawało mi się że już te opisy czytałem.
Ale ten mnie rozwalił :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość