Strona 1 z 1

Nie ma cwaniaka na warszawiaka

PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2011, 16:35
przez Pawelwaw
Można się troche pośmiać



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw[/youtube]