Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Nie ma cwaniaka na warszawiaka
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=2208
Strona
1
z
1
Nie ma cwaniaka na warszawiaka
Napisane:
piątek, 28 stycznia 2011, 16:35
przez
Pawelwaw
Można się troche pośmiać
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw[/youtube]