przez sindiris » poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:15
świetne nie mówiąc zajebiste, jej to mi sie podoba chyba na dzień dzisiejszy to jedyna moja walentynka, muszę ją dziś dobrze dopieścic, pogłaskać mrrr.
jest jeszcze taki filmik, już daje link, równie dobry jak to zdjęcie [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jRfxl_qXkcM&feature=feedf[/youtube]