Strona 1 z 1

Pytanko

PostNapisane: sobota, 5 marca 2011, 20:26
przez brona
Siemka ludziska mam pytanko interesuje mnie takie siedzenie do jajca jak na tym linku http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-7 ... 48517.html czy ktoś ma takie siedzenie u siebie ?? czy to jest robione na zamówienie no i gdzie takie można kupić jak co ?? za info z góry dzięki :-)

PostNapisane: sobota, 5 marca 2011, 20:55
przez damias83
brona w rybniku kolesies robie cos takiego to jest adres jego fona nie mam Mariusz Witek
44-217 Rybnik
ul. Wawelska 11/33

[ Dodano: 05-03-11, 21:11 ]
Znalazlem wszystko ;) http://www.mariomoto.pl/

PostNapisane: niedziela, 6 marca 2011, 09:59
przez brona
Super wielkie dzięki przed rozpoczęciem sezonu będe sie przymierzał do takiego siedziska :-) damias83 widzę że jesteś z okolic kiedyś na jakiś wypadzik można się zgadać :-)

PostNapisane: niedziela, 6 marca 2011, 20:20
przez kristos
Ktos sie kiedys oglaszał na forum ,ze ma firme ktora robi tapicerki min siedzenia .Dla forumowiczow miały byc rabaty. Gosc byl napewno z Wroclawia

PostNapisane: niedziela, 6 marca 2011, 22:23
przez damias83
brona nie ma sprawy kiedys bedzie sie trzeba zgadac na jakis wypad ;)