Strona 1 z 1

Nasze Filmiki na YT

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 19:04
przez Krechagsx
Pokazcie swoje maszyny :) wrzucajcie tutaj filmiki moto lub chociaz tylko ich dzwiek :P





[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ZWH1IwuEIk[/youtube]

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 19:07
przez Leon_SSJ
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=czhWs4NFIlg[/youtube]

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 19:10
przez Krechagsx
ladnie :D heheh

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 19:12
przez Leon_SSJ
jak sie ogarne to nakrece cos lepszego :D normalna kamera ;)

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 19:14
przez Krechagsx
jak bedzie pogoda to tez cos konkretnego nakrece :P heh teraz tylko dzwiek praktycznie bo budzik kiedys chcial ale zapomnialem :P

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 20:49
przez Budzik
teraz to po ptakach krcha xD

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 21:14
przez Krechagsx
Budzik dawaj tego twojego linka tez tutaj bo mialem go jeszcze raz posluchac ale go zgubilem :D

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 21:36
przez Leon_SSJ
g** slychac na tych filmikach - nie ma jak na zywo :D

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 23:10
przez TasmaN
Było:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l3xY3Fa_-fE[/youtube]

A tu jeszcze przed wypadkiem.
Tylko sie nie smiac z palenia (glownie do FF :P ) - hamulca nie mialem wyczutego :P
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UyhPepAFLJk[/youtube]

... i Budzik tez tam byl... ale nic nie pil... :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 20 marca 2011, 23:39
przez Budzik
TasmaN napisał(a):... i Budzik tez tam byl... ale nic nie pil...
chyab nie rozumiem tasmanie, jakas aluzja?

[ Dodano: 20-03-11, 23:42 ]
Krechagsx napisał(a):Budzik dawaj tego twojego linka tez tutaj bo mialem go jeszcze raz posluchac ale go zgubilem
wrzuce jakis ladny, nowy :P jak porzadnie nagram i bedize ladnie slychac :P moze nawet po regulacji pmoto :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 marca 2011, 00:27
przez DiElektryk
hamulca nie mialem wyczutego


Z hamulcem raczej wszystko ok widać że koło stoi, asfalt musiał być bardzo przyczepny i guma też niezła, trza tyłek podnieść z kanapy i cieżar ciała na kierę zarzucić :P

PostNapisane: poniedziałek, 21 marca 2011, 08:25
przez firefox
Tasman, najlepsze jest:

" Ty ja mam gume we wlosach (dodam od siebie, ze wlosow prawie nie masz :) , dobre jest :) "

Normalnie polewka :)