Slang motorowy

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Slang motorowy

Postprzez Froggypl » niedziela, 27 marca 2011, 10:22

Witam wszystkich.

Bym chciał wiedzieć jakiego slangu używacie.
I czy on się różni rejonowo. tzn. czy inny jest w Krakowie niż w Wawie itd.?
Myślę że to się może okazać ciekawym tematem.

Froggypl 8)
Froggypl
 

Postprzez Budzik » niedziela, 27 marca 2011, 11:05

no to moze zacznij, a my bedziemy mowic jakie sa roznice ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolwik » niedziela, 27 marca 2011, 11:30

Podobny temat już był .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Froggypl » niedziela, 27 marca 2011, 11:32

zolwik napisał(a):Podobny temat już był .


Właśnie szukałem i nie moglem znaleźć.

[ Dodano: 27-03-11, 12:33 ]
Budzik napisał(a):no to moze zacznij, a my bedziemy mowic jakie sa roznice ;]


Amazonka - kobieta jezdzaca motocyklem
Amorki - amortyzatory
Armatura - Motocykl z dużą ilością błyszczącego chromu
Autopilot - Zbytnie wyluzowanie się
Gadanie motocykla - odgłos z tłumików
Igła - motocykl wypieszczony
Karburator - Gaźnik
Kondom - Ubiór przeciwdeszczowy
Krótka Szyja - motocyklista ktory ma grubosc szyi odwtotnie proporcjonalna do ilosci szarych :)
Froggypl
 

Postprzez Budzik » niedziela, 27 marca 2011, 16:45

Krótka Szyja - motocyklista ktory ma grubosc szyi odwtotnie proporcjonalna do ilosci szarych
ABS-absolutny brak szyji

Karburator - Gaźnik
tego nie slyszlaem nigdy, a reszta wyglada podobnie :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość