Bym chciał wiedzieć jakiego slangu używacie.
I czy on się różni rejonowo. tzn. czy inny jest w Krakowie niż w Wawie itd.?
Myślę że to się może okazać ciekawym tematem.
Froggypl
zolwik napisał(a):Podobny temat już był .
Budzik napisał(a):no to moze zacznij, a my bedziemy mowic jakie sa roznice ;]
ABS-absolutny brak szyjiKrótka Szyja - motocyklista ktory ma grubosc szyi odwtotnie proporcjonalna do ilosci szarych
tego nie slyszlaem nigdy, a reszta wyglada podobnieKarburator - Gaźnik
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość