Strona 1 z 1

Slang motorowy

PostNapisane: niedziela, 27 marca 2011, 10:22
przez Froggypl
Witam wszystkich.

Bym chciał wiedzieć jakiego slangu używacie.
I czy on się różni rejonowo. tzn. czy inny jest w Krakowie niż w Wawie itd.?
Myślę że to się może okazać ciekawym tematem.

Froggypl 8)

PostNapisane: niedziela, 27 marca 2011, 11:05
przez Budzik
no to moze zacznij, a my bedziemy mowic jakie sa roznice ;]

PostNapisane: niedziela, 27 marca 2011, 11:30
przez zolwik
Podobny temat już był .

PostNapisane: niedziela, 27 marca 2011, 11:32
przez Froggypl
zolwik napisał(a):Podobny temat już był .


Właśnie szukałem i nie moglem znaleźć.

[ Dodano: 27-03-11, 12:33 ]
Budzik napisał(a):no to moze zacznij, a my bedziemy mowic jakie sa roznice ;]


Amazonka - kobieta jezdzaca motocyklem
Amorki - amortyzatory
Armatura - Motocykl z dużą ilością błyszczącego chromu
Autopilot - Zbytnie wyluzowanie się
Gadanie motocykla - odgłos z tłumików
Igła - motocykl wypieszczony
Karburator - Gaźnik
Kondom - Ubiór przeciwdeszczowy
Krótka Szyja - motocyklista ktory ma grubosc szyi odwtotnie proporcjonalna do ilosci szarych :)

PostNapisane: niedziela, 27 marca 2011, 16:45
przez Budzik
Krótka Szyja - motocyklista ktory ma grubosc szyi odwtotnie proporcjonalna do ilosci szarych
ABS-absolutny brak szyji

Karburator - Gaźnik
tego nie slyszlaem nigdy, a reszta wyglada podobnie :)