Pomyslcie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pomyslcie

Postprzez firefox » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 16:16

Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 16:33

Takiego imbryka rozwalić. :/

Na szczęście moje jajo ma tylko 86 kuców więc mnie nie korci żeby odkręcić na max co nie Firefox... ponosi cię co... tylko uważaj żebyś nie skończył jak koledzy po fachu :P
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez firefox » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 17:40

Nigdy nie wiadomo jak sie skonczy, mozna przelatac cale zycie do ostatniego dnia chodzac o wlasnych silach a mozna 1 dnia skonczyc swoj zywot.

A co do korcenia, to tak jak najbardziej, problem w tym, ze jak chce sie powstrzymac to moment a tu 160 i nie wie, ze tyle czlowiek leci :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 17:58

firefox napisał(a):Nigdy nie wiadomo jak sie skonczy, mozna przelatac cale zycie do ostatniego dnia chodzac o wlasnych silach a mozna 1 dnia skonczyc swoj zywot.

A co do korcenia, to tak jak najbardziej, problem w tym, ze jak chce sie powstrzymac to moment a tu 160 i nie wie, ze tyle czlowiek leci :)


Dobrze gada :mrgreen: też tak mam :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 19:38

Zolwik, bede pewnie w tym sezonie lecial nad morze albo inaczej, przez pomorze :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez brodaty_rider » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 19:39

Ja staram się patrzeć na licznik ale jednak zdarza mi się zagapić a tu 150 :D ale zwykle jeżdżę bardziej sportowo więc już nawet mi wiatr nie przeszkadza :P
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez zolwik » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 19:45

firefox napisał(a):Zolwik, bede pewnie w tym sezonie lecial nad morze albo inaczej, przez pomorze :)

Namiar masz to w razie co zapraszam
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość