Potrzebna mała pomoc mailowa :)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Potrzebna mała pomoc mailowa :)

Postprzez Raszek » środa, 20 kwietnia 2011, 10:24

Witam,
mam taką prośbę, czy mógłby ktoś z was kto ma imbryka ze stelażami pod kufry wrzucić, tutaj lub na mojego maila (artur.raszewski@interia.pl), zdjęcia jak zostały u was zamontowane te stelaże?
Interesuja mnie po prostu jak to najłatwiej i najbardziej ergonomicznie pospawać żeby miało to ręce i nogi.
Jeśli byłaby taka opcja to proszę fotki tylko stelaży oraz stelaży z zamontowanymi kuframi, aby zoaczyć jak wygląda ich pozycja.

Z góry dzięki wszystkim chętnym do pomocy.
Raszek
 
Posty: 37
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 14:24
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Budzik » środa, 20 kwietnia 2011, 18:35

prosze bardzo, poczytaj moj temet, jakbys mial jescze jakeis pytania to pisz

http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=1585&highlight=how
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron