Strona 1 z 1

Potrzebna mała pomoc mailowa :)

PostNapisane: środa, 20 kwietnia 2011, 10:24
przez Raszek
Witam,
mam taką prośbę, czy mógłby ktoś z was kto ma imbryka ze stelażami pod kufry wrzucić, tutaj lub na mojego maila (artur.raszewski@interia.pl), zdjęcia jak zostały u was zamontowane te stelaże?
Interesuja mnie po prostu jak to najłatwiej i najbardziej ergonomicznie pospawać żeby miało to ręce i nogi.
Jeśli byłaby taka opcja to proszę fotki tylko stelaży oraz stelaży z zamontowanymi kuframi, aby zoaczyć jak wygląda ich pozycja.

Z góry dzięki wszystkim chętnym do pomocy.

PostNapisane: środa, 20 kwietnia 2011, 18:35
przez Budzik
prosze bardzo, poczytaj moj temet, jakbys mial jescze jakeis pytania to pisz

http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=1585&highlight=how