Potrzebna mała pomoc mailowa :)
Witam,
mam taką prośbę, czy mógłby ktoś z was kto ma imbryka ze stelażami pod kufry wrzucić, tutaj lub na mojego maila (artur.raszewski@interia.pl), zdjęcia jak zostały u was zamontowane te stelaże?
Interesuja mnie po prostu jak to najłatwiej i najbardziej ergonomicznie pospawać żeby miało to ręce i nogi.
Jeśli byłaby taka opcja to proszę fotki tylko stelaży oraz stelaży z zamontowanymi kuframi, aby zoaczyć jak wygląda ich pozycja.
Z góry dzięki wszystkim chętnym do pomocy.
mam taką prośbę, czy mógłby ktoś z was kto ma imbryka ze stelażami pod kufry wrzucić, tutaj lub na mojego maila (artur.raszewski@interia.pl), zdjęcia jak zostały u was zamontowane te stelaże?
Interesuja mnie po prostu jak to najłatwiej i najbardziej ergonomicznie pospawać żeby miało to ręce i nogi.
Jeśli byłaby taka opcja to proszę fotki tylko stelaży oraz stelaży z zamontowanymi kuframi, aby zoaczyć jak wygląda ich pozycja.
Z góry dzięki wszystkim chętnym do pomocy.