Strona 1 z 1

Moje nowe Jajko ;)

PostNapisane: czwartek, 21 kwietnia 2011, 20:40
przez TasmaN
Obrazek

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 21 kwietnia 2011, 21:14
przez firefox
Ale kila :)

PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2011, 08:18
przez PozytywnieZakreconyWariat
o ja pierdole :fuck2:

PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2011, 09:19
przez Budzik
rece to ci sie nie trzesa wogole :P no ale licza sie checi i pomysl:P zdolnosci manualne i plastyczne to ty masz xD

PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2011, 21:05
przez zolwik
A mi tez pomalujesz jajca :lol:

PostNapisane: sobota, 23 kwietnia 2011, 01:17
przez TasmaN
Cycki Ci pomaluje :D :D

PostNapisane: sobota, 23 kwietnia 2011, 08:43
przez Budzik
TasmaN napisał(a):Cycki Ci pomaluje :D :D

albo ugotujesz biala kielbase do zurku:P