Strona 1 z 1

Hmmm .... muszę coś kupić bo nie wyrobię

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 14:59
przez zolwik
Siemanko , pchnąłem swą suze i nie mogę wytrzymać .

w tajemnicy przed żoną mogę parę złoty wyskrobać i znalazłem to co o tym myślicie takie unikatowe http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-750-i1606786792.html

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 15:11
przez Nyuno
Sprzedał gixera żeby kupić złom? Czysta miłość ;)
Jeżeli w dobrym stanie, to 2k nie jest tak dużo :) Ja bym nie wytrzymał, dlatego wspieram i polecam :)

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 15:13
przez zolkos
heh juz to tez obczajalem :) bo i brat sie za motorem rozglada :P no motor fajny tylko sprawdzic go trzeba :D

fajny sprzet ale nie wiadomo czy cos nie jest wadliwego za ta cene jak kupisz to daj znac :D

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 15:14
przez zolwik
Nie sprzedawałbym a kupić coś w podobnej cenie to "stara" się kapnie i zaś jęczenie :shock:

typ za tego chce 2,6.

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 15:18
przez zolkos
tez za 2,8 widzialem na necie podobnego szukaj :P

[ Dodano: 12-05-11, 16:20 ]
http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-750-i1604423704.html

a w tym czache spartolil

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 15:30
przez TasmaN
Zolwik... wiem jakie to uczucie bez moto i wiem jak ciezko :(

Ale powiem Ci zupelnie szczerze... odpusc te zlomy i dozbieraj na spokojnie kasy....

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 18:32
przez zolwik
zolkos, ten egzemplarz to jest mega ohydny .
TasmaN, z kasą to nie problem tylko ukryć to muszę .

Z chęcią to bym po szlifie wybrał lub do lakierowania bo mam zajawkę na aero

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 20:33
przez BiEdRoN
żółwik zrobiłeś największy błąd !!! wystarczyło dać zaporową cenę
na swojego gsxR :mrgreen:
a później wytłumaczyć żonie że bardzo ciężko się teraz te motóry sprzedają ;)

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 20:44
przez firefox
I ja kiedys bede chcial sciga kupic do remontu i zabawy :) Moze calkiem niedlugo :)

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 21:25
przez zolkos
Żółwik wiem ze to ochyda ale myslalem ze szukasz moto do grzebania :P

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 22:44
przez brodaty_rider
zolwik, spoko wszystko ale ja bym tego nie wziął z uwagi na to że jak sie stara kapnie to niech Cię Bóg ma w swej opiece :P

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 22:46
przez PozytywnieZakreconyWariat
Żółwik,obydwa podane linki do aukcji...to padliny.Tyle powiem 8)

PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 05:43
przez Bones
zolwik, poproś szefa żeby każde dodatkowe pieniądze typu premie wypłacał Ci w kopercie hehe ;) On nie będzie musiał odprowadzać podatków, a Ty nie będziesz musiał się przyznawać że takowe dostajesz i kupisz coś lepszego ;) ;)

Jedyny ból to to że z kopert nie odprowadzasz składek :P