Strona 1 z 1

Niezly Beat :)))))

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2011, 14:06
przez TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MtN1YnoL46Q&feature=fvwrel[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=azqeNoIaY3E[/youtube]

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2011, 19:22
przez brodaty_rider
Tasior serio nie masz co robić jak nie jeździsz :D

PostNapisane: wtorek, 17 maja 2011, 20:54
przez firefox
Przeciez to pierwszy opierdalacz warszawski :)