Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Niezly Beat :)))))
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=2546
Strona
1
z
1
Niezly Beat :)))))
Napisane:
niedziela, 15 maja 2011, 14:06
przez
TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MtN1YnoL46Q&feature=fvwrel[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=azqeNoIaY3E[/youtube]
Napisane:
niedziela, 15 maja 2011, 19:22
przez
brodaty_rider
Tasior serio nie masz co robić jak nie jeździsz
Napisane:
wtorek, 17 maja 2011, 20:54
przez
firefox
Przeciez to pierwszy opierdalacz warszawski