Strona 1 z 1

Kiedys to byly zloty.... ;)

PostNapisane: poniedziałek, 23 maja 2011, 23:37
przez TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=seR39wbofe0[/youtube]

PostNapisane: wtorek, 24 maja 2011, 00:18
przez BiEdRoN
kurde zawsze chciałem mieć taką becie :diabel:

PostNapisane: wtorek, 24 maja 2011, 00:20
przez TasmaN
biedron napisał(a):kurde zawsze chciałem mieć taką becie :diabel:



cos sie znajdzie na jakims zlocie w tym Sezonie :) :D

PostNapisane: wtorek, 24 maja 2011, 12:56
przez plaski
Ładnie witają fontanną piachu:)