Prośba o pomoc w konkursie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Prośba o pomoc w konkursie

Postprzez Budzik » środa, 25 maja 2011, 08:15

no to po krotce, brat kolegi (z 14-16lat niepamietam dokladnie ile :P) wystartowal w konkursie na jakis komiks, na nieduzym polskim forum komixowym, udalo mu sie dostac do finalu i niestety nie ma duzych szans aby wygrac, ale ten moj kolega uznal ze zrobi bratu niespodzianke i pomoze wygrac koszulke czy cos, tylko teraz wszystko zalezy od glosow uzytkownikow forum:


cytat z gg mojego znajomego:
" http://kops.laa.pl/index.php tutaj rejestracja
http://kops.laa.pl/viewtopic.php?p=1764 ... 96ef#17644 tutaj glosowanie
glosowac na schabowy
jakbys mógł tam jakoś napisać zeby ludzie glosowali ale tylko do momentu jak bedzie mial 24 glosy i zeby nie bylo wiecej
bo to wtedy podejrzane
i tam napisz o co kaman: Brat kumpla wział udzial w konkursie na komiks i dostal sie do finalu, gdzie od glosowania na forum zalezy wygrana lub przegrana"

tylko jakbyscie glosowali to nie przesadzcie ztymi glosami bo to naprawde nieduze forum ;]
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » środa, 25 maja 2011, 10:03

poszlo :)
TasmaN
 

Postprzez x10d » środa, 25 maja 2011, 12:13

Oby mu "niemilej niespodzianki" tym nie zrobic - oto cytat z tego wątku:
Rekin napisał/a:
Zgodnie z tym mógłbym zdobyć 500 głosów startując w konkursie, 500 głosów od osób, które zrobiły to dla mnie tylko po to żebym wygrał, a komiks sam w sobie mają gdzieś, mogły nawet go nie widzieć, tylko jaki jest tego sens?

Demokracja, owszem, tylko to jest na zasadzie takiej:
-mamy 20 obywateli, głosują uczciwie
-jeden z kandydatów postanowił skorzystać z usług chinczyków, których jest dużo
-zagłosowało na niego 500,000,000 osób
Został demokratycznie wybrany na szefa, czy cokolwiek to by miało znaczyć.



Dlatego uważam żeby lepiej było żeby każdy kto zagłosował miał to napisać.


Jak cos to sie tam zarejestrowalem, ale po przeczytaniu powyzszego nie wiem, czy ma sens 'rejestracja i od razu glosowanie' :>

EDIT:
nie zalapalem od razu - nie widac kto na kogo glosuje ;)
Glos poszedl ;]
Ostatnio edytowano środa, 25 maja 2011, 12:17 przez x10d, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Budzik » środa, 25 maja 2011, 18:33

dlatego robimy max 25 glosow tak jak mnie prosili ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez x10d » środa, 25 maja 2011, 22:45

Budzik napisał(a):dlatego robimy max 25 glosow tak jak mnie prosili ;]

Tak, ja po prostu siedzialem w robocie, myslalem o robocie, przeczytalem posta dla relaksu i nie zrozumialem zasady dzialania ankiety, bo nadal myslalem o robocie, wiec nici z relaksu... itp itd ;p :D
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron