Prośba o pomoc w konkursie
no to po krotce, brat kolegi (z 14-16lat niepamietam dokladnie ile
) wystartowal w konkursie na jakis komiks, na nieduzym polskim forum komixowym, udalo mu sie dostac do finalu i niestety nie ma duzych szans aby wygrac, ale ten moj kolega uznal ze zrobi bratu niespodzianke i pomoze wygrac koszulke czy cos, tylko teraz wszystko zalezy od glosow uzytkownikow forum:
cytat z gg mojego znajomego:
" http://kops.laa.pl/index.php tutaj rejestracja
http://kops.laa.pl/viewtopic.php?p=1764 ... 96ef#17644 tutaj glosowanie
glosowac na schabowy
jakbys mógł tam jakoś napisać zeby ludzie glosowali ale tylko do momentu jak bedzie mial 24 glosy i zeby nie bylo wiecej
bo to wtedy podejrzane
i tam napisz o co kaman: Brat kumpla wział udzial w konkursie na komiks i dostal sie do finalu, gdzie od glosowania na forum zalezy wygrana lub przegrana"
tylko jakbyscie glosowali to nie przesadzcie ztymi glosami bo to naprawde nieduze forum ;]
cytat z gg mojego znajomego:
" http://kops.laa.pl/index.php tutaj rejestracja
http://kops.laa.pl/viewtopic.php?p=1764 ... 96ef#17644 tutaj glosowanie
glosowac na schabowy
jakbys mógł tam jakoś napisać zeby ludzie glosowali ale tylko do momentu jak bedzie mial 24 glosy i zeby nie bylo wiecej
bo to wtedy podejrzane
i tam napisz o co kaman: Brat kumpla wział udzial w konkursie na komiks i dostal sie do finalu, gdzie od glosowania na forum zalezy wygrana lub przegrana"
tylko jakbyscie glosowali to nie przesadzcie ztymi glosami bo to naprawde nieduze forum ;]