brodaty_rider napisał(a):A jest tutaj irc??

też spoko ale tutaj jest czat więc no problem

Nie, tutaj irca nie ma ;] To jest forum phpBB wersji Przemo.
Ale mialem na mysli po prostu zalozyc kanal na jakiejs sieci IRC i tam siedziec zamiast shoutboxa. Polaczyc irca z forum mozna latwo: zrobic na forum wejscie na 'chata' irca, bezposrednio na dany kanal.
Zazwyczaj kazdy korzysta z jakiegos komunikatora (gg, tlen, aqq, pidgin, miranda, itp - pod czym tam kto siedzi

). A wiekszosc komunikatorow obsluguje protokol irca i latwiej jest sie poprzez niego komunikowac niz przez forumowego shoutboxa.
Kwestia zapodana - do przemyslenia
Jakby cos, to sluze pomoca i pomyslami
