Strona 1 z 1

Kur.... Gdzie SB???

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 17:27
przez brodaty_rider
Eee gdzie SB jest???

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 17:34
przez firefox
HAHAHHAHA pewnie Tasman sie wkurwil i wywalil :)

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 18:32
przez DiElektryk
się spamerzy nie mają gdzie teraz wyżywać :D

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 18:35
przez Bones
zawsze mają chat-a do pospamowania :)

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 19:58
przez brodaty_rider
Oddajcie SB oddajcie SB! :D

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 20:04
przez slawekd
Plizzz oddajcie SB

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 20:05
przez firefox
Ja jebie, lubie bez niego nie moga zyc :)

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 20:06
przez brodaty_rider
slawekd, dawaj na czata tak jak i wszyscy wbijajcie na czata! :D

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 20:51
przez x10d
Moze irc? :)

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 21:04
przez brodaty_rider
A jest tutaj irc?? :D też spoko ale tutaj jest czat więc no problem :D

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 22:09
przez x10d
brodaty_rider napisał(a):A jest tutaj irc?? :D też spoko ale tutaj jest czat więc no problem :D

Nie, tutaj irca nie ma ;] To jest forum phpBB wersji Przemo.
Ale mialem na mysli po prostu zalozyc kanal na jakiejs sieci IRC i tam siedziec zamiast shoutboxa. Polaczyc irca z forum mozna latwo: zrobic na forum wejscie na 'chata' irca, bezposrednio na dany kanal.
Zazwyczaj kazdy korzysta z jakiegos komunikatora (gg, tlen, aqq, pidgin, miranda, itp - pod czym tam kto siedzi ;) ). A wiekszosc komunikatorow obsluguje protokol irca i latwiej jest sie poprzez niego komunikowac niz przez forumowego shoutboxa.
Kwestia zapodana - do przemyslenia ;)
Jakby cos, to sluze pomoca i pomyslami :)

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 22:18
przez brodaty_rider
Pogadaj z zigim i tasiorem :D mnie pomysł się podoba :D

PostNapisane: środa, 1 czerwca 2011, 23:02
przez x10d
Mañana, teraz czas spac ;)

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 00:46
przez firefox
Spia mieczaki :P

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 07:43
przez x10d
firefox napisał(a):Spia mieczaki :P

Wole sie wyspac, niz potem na drodze nieprzytomnym bedac puszki nie zauwazyc :P

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 07:51
przez Bones
Fire jedzie na amfie dlatego nie musi spać :)

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 09:58
przez firefox
Amfa jest dla dzieci, ja zapierdalam od razu w zyle koke :P

PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 11:18
przez Nyuno
Zapomniałeś, oczywiście zupełnie przez przypadek, dodać, że ta żyła, w którą to ową kokę pompujesz, nie jest Twoja :P

PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 17:35
przez firefox
Tak, mojego avatara :P