Wypadek w siedlcach

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Wypadek w siedlcach

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 22:24

Pomódlmy się za życie motocyklisty który uległ dzisiaj wypadkowi na skrzyżowaniu ul. armii krajowej i sienkiewicza w siedlcach kierowca samochodu nie ustąpił motocykliście pierwszeństwa w wyniku czego motocyklista udezył w bok samochodu został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala. Kierowca samochodu uciekł. Wypadek miał miejsce kilkadziesiąt minut temu
Ostatnio edytowano środa, 1 czerwca 2011, 22:26 przez brodaty_rider, łącznie edytowano 1 raz
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron