moj pierwszy zlot Pd Irlandia Killarney 04.06.11
Zlot głownie Harleyowców ale oczywiscie nie zabrakło turystyków i sportowych. Z Uwagi na to ze skonczylem prace o 18-ej impreza dobiegala konca jednak pare fotek strzelilem telefonem.
ten bardzo mi sie podobal
cieekawe przednie koło
"duze jajko" czyli Hayabusa naprawde fajny kolorek
[ Dodano: 05-06-11, 02:06 ]
bandit 1200
ciekawe jak widac w tych lusterkach..
i oczywiscie nasze Suczki

ten bardzo mi sie podobal
cieekawe przednie koło
"duze jajko" czyli Hayabusa naprawde fajny kolorek
[ Dodano: 05-06-11, 02:06 ]
bandit 1200
ciekawe jak widac w tych lusterkach..
i oczywiscie nasze Suczki
