Strona 1 z 1

moj pierwszy zlot Pd Irlandia Killarney 04.06.11

PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 00:55
przez Cygi
Zlot głownie Harleyowców ale oczywiscie nie zabrakło turystyków i sportowych. Z Uwagi na to ze skonczylem prace o 18-ej impreza dobiegala konca jednak pare fotek strzelilem telefonem.

Obrazek

Obrazek
ten bardzo mi sie podobal
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cieekawe przednie koło

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"duze jajko" czyli Hayabusa naprawde fajny kolorek :)
Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 05-06-11, 02:06 ]
bandit 1200
Obrazek

ciekawe jak widac w tych lusterkach..
Obrazek

Obrazek
Obrazek


i oczywiscie nasze Suczki

Obrazek