Dzis jakas babcia rzucila we mnie kartoflem jak zagrzewalem mojego imbryczka pod blokiem kumpla czy w was tez rzucaja kartoflami ? a moze oberwaliscie wiekszym kalibrem ?
Pozdrawiam
Napisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 22:56
przez Budzik
pod ktorym blokiem w wwa tak rzucaja?
Napisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 23:08
przez jurand3
Targowek - blok na radzyminskiej kolo monopolu.1 pietro balkon od parkingu
Napisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 23:47
przez TasmaN
Hehe... Tes jak na Cebrze lecial kiedys to ceglowka dostal
A ja kiedys jak z pod bloku ruszalem to wyladowala obok mnie butelka z Cola... Tylko sie zorientowalem kto rzucal... i poszedlem wtedy do tej k.urwy 'delikatnie' zapukac....
Ktos z forum ze mna byl wtedy... nie pamietam.
Napisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 07:54
przez Nyuno
Ja byłem. I Tes też był. Potem jej mąż przyszedł przepraszać za nią.
Napisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 08:43
przez brodaty_rider
Pod katedrą dostałem jakimś butem czy czymś w kask od mohera (laski stały to odcina ) i spierdoliłem
Napisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 17:37
przez firefox
No to ja nie mialem takich przygod, co najwyzej stare baby wrzeszczace