Strona 1 z 1

Czy ktos w was kiedys :)

PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 22:26
przez jurand3
Dzis jakas babcia rzucila we mnie kartoflem :) jak zagrzewalem mojego imbryczka pod blokiem kumpla :) czy w was tez rzucaja kartoflami ? a moze oberwaliscie wiekszym kalibrem ?

Pozdrawiam

PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 22:56
przez Budzik
pod ktorym blokiem w wwa tak rzucaja?

PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 23:08
przez jurand3
Targowek - blok na radzyminskiej kolo monopolu.1 pietro balkon od parkingu

PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2011, 23:47
przez TasmaN
Hehe... Tes jak na Cebrze lecial kiedys to ceglowka dostal :D

A ja kiedys jak z pod bloku ruszalem to wyladowala obok mnie butelka z Cola... Tylko sie zorientowalem kto rzucal... i poszedlem wtedy do tej k.urwy 'delikatnie' zapukac....

Ktos z forum ze mna byl wtedy... nie pamietam.

PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 07:54
przez Nyuno
Ja byłem. I Tes też był. Potem jej mąż przyszedł przepraszać za nią.

PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 08:43
przez brodaty_rider
Pod katedrą dostałem jakimś butem czy czymś w kask od mohera (laski stały to odcina :D) i spierdoliłem :D

PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2011, 17:37
przez firefox
No to ja nie mialem takich przygod, co najwyzej stare baby wrzeszczace :)