Takie tam głupoty :)
witam
nie wiem czy w dobrym dziale bo nie znalazłem nic podobnego więc jeśli źle to proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce i przepraszam
pewnie dużo osób już zauważyło, że wpadłem na "głupi" pomysł założenia sobie bloga:
zaczątki mojego bloga
jak wiadomo początki bywają trudne, ale z biegiem czasu myślę, że będzie można przeczytać tam wiele fajnych artykułów. teksty będę starał się pisać sam lub z pomocą "mojego plecaczka". mamy zamiar pisać o naszych odczuciach jako kierowcy moto, pasażera ale również o tym jak postrzegamy motocyklistów siedzą w "puszce". obecnie moja żonka (plecaczek - zapalony miłośnik jednośladów a w szczególności HONDY CBR1000RR) wymyśliła, że opisze w paru słowach ogół motocykli co jak się już okazało nie jest proste. ja narazie nie mam veny do pisania ale napewno coś napiszę.
oczywiście oprócz tekstów własnych zamieszczę czasem czyjęś twórczość (oczywiście zgodnie z prawami autorskimi)
i tak właśnie znalazłem fajną poradę odnośnie techniki jazdy po przekroczeniu 60km/h... to nie żart, ale miejscami się uśmiałem z tego opisu
Zapraszam i czekam na komentarze
p.s.
jak administracja wyrazi zgodę to chciałbym na tym moim blogu również zareklamować nasze forum dając link do niego w widocznym miejscu (tam gdzie pisze "miejsce na twoją reklamę").
nie wiem czy w dobrym dziale bo nie znalazłem nic podobnego więc jeśli źle to proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce i przepraszam
pewnie dużo osób już zauważyło, że wpadłem na "głupi" pomysł założenia sobie bloga:
zaczątki mojego bloga
jak wiadomo początki bywają trudne, ale z biegiem czasu myślę, że będzie można przeczytać tam wiele fajnych artykułów. teksty będę starał się pisać sam lub z pomocą "mojego plecaczka". mamy zamiar pisać o naszych odczuciach jako kierowcy moto, pasażera ale również o tym jak postrzegamy motocyklistów siedzą w "puszce". obecnie moja żonka (plecaczek - zapalony miłośnik jednośladów a w szczególności HONDY CBR1000RR) wymyśliła, że opisze w paru słowach ogół motocykli co jak się już okazało nie jest proste. ja narazie nie mam veny do pisania ale napewno coś napiszę.
oczywiście oprócz tekstów własnych zamieszczę czasem czyjęś twórczość (oczywiście zgodnie z prawami autorskimi)
i tak właśnie znalazłem fajną poradę odnośnie techniki jazdy po przekroczeniu 60km/h... to nie żart, ale miejscami się uśmiałem z tego opisu
Zapraszam i czekam na komentarze
p.s.
jak administracja wyrazi zgodę to chciałbym na tym moim blogu również zareklamować nasze forum dając link do niego w widocznym miejscu (tam gdzie pisze "miejsce na twoją reklamę").