Czy to ktos od nas ?????

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Czy to ktos od nas ?????

Postprzez TasmaN » wtorek, 14 czerwca 2011, 18:35

TasmaN
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 14 czerwca 2011, 23:45

Hmm... nie wiem czyje to Jajko... 600, biała tylna lampa raczej LED, błotnik na tylnym kole. Tes komu sprzedał swoje Jajo?
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Budzik » środa, 15 czerwca 2011, 00:02

to jest motocykla Dariusza85 na 100%, ostatnio byl u mnie i kask tez jego, jutro zadzwonie i sprobuje sie dowiedzec co z nim
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » środa, 15 czerwca 2011, 00:54

Tes sprzedal komus z Plocka.


Budzik, jestes pewien?
Darek jezdzil ZTCP w czarnym XR1100 i nie mial nakladki na kolo tylne (bo mu chcialem swoja sprzedac)...
Ostatnio edytowano środa, 15 czerwca 2011, 00:56 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez Bones » środa, 15 czerwca 2011, 05:50

Patrząc na zdjęcia to jednak maszyna Dariusza85 się troszkę różniła. Od kiedy dodał zdjęcia musiałby zmienić końcówki kierownicy, kierunki na białe, tył na ledowy, kask z shoei na arai, dodać obręcze odblaskowe na felgi, dorzucić nakładkę na tylne koło.

Jesteście pewni że to on ?
Ostatnio edytowano środa, 15 czerwca 2011, 05:50 przez Bones, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez brodaty_rider » środa, 15 czerwca 2011, 08:00

A to kur.. kierowcy ślepe tępe gdzie lusterka gdzie oczy na pewno nie jechał więcej jak 60 bo w innym wypadku nie byłoby co zbierać jak uderzył w samochód głową więc zauważyć go nie problem. Tragedia co się dzieje z naszymi kierowcami bez kitu mandat przed sąd niech dostanie z 15 lat za usiłowanie zabójstwa takie jest moje zdanie
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez Nyuno » środa, 15 czerwca 2011, 08:55

Czego się napinacie... mocno nie uderzył, maszyna praktycznie nie ruszona. Inna rzecz, że wcale nie trzeba mocno uderzyć, żeby się połamać.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez raf86 » środa, 15 czerwca 2011, 10:45

brodaty_rider napisał(a):A to kur.. kierowcy ślepe tępe gdzie lusterka gdzie oczy na pewno nie jechał więcej jak 60 bo w innym wypadku nie byłoby co zbierać jak uderzył w samochód głową więc zauważyć go nie problem. Tragedia co się dzieje z naszymi kierowcami bez kitu mandat przed sąd niech dostanie z 15 lat za usiłowanie zabójstwa takie jest moje zdanie



To Ciebie też powinni przed sąd za powodowanie zagrożenia na drodze, w końcu na kacu jechałeś i prawko Ci zabrali.. Zastanów się nad swoją jazdą najpierw nim na kimś psy wieszasz.
Ja mimo że staram się uważać na wszystko do okoła to też nieraz zdarzyło mi się kogoś na moto od razu nie zauważyć.
raf86
 

Postprzez Budzik » środa, 15 czerwca 2011, 14:11

był u mnie w zeszlym tygodniu, wiec dokladnie wiem jak wygladal, a tekie jajo jest dosyc charakterystyczne... pozatym zminil kask z HJC na shoei'a wlasnie takeigo jak na zalaczonym obrazku

[ Dodano: 15-06-11, 15:32 ]
Poprawka Piteer83 a nie dariusz85 przepraszam za pomylke to przez te numerki przy nickach i wszystko emocje itd...

[ Dodano: 15-06-11, 17:13 ]
informacja potwierdzona, to piteer, ma sie dobrze jutro maja go wypuscic ze szpitala;)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron