Strona 1 z 1

PostNapisane: poniedziałek, 4 maja 2009, 22:20
przez diabLica
Laboko napisał(a):Przywitać się chciałbym również i ja. Mam na imię Mariusz. Mieszkam w Lublinie. Jestem lekarzem, mam 32 lata. Duże jajo posiadam od 2 tygodni. Motocyklami jeżdzę od dzieciństwa, ostatnio miałem Yamahę TDM 850. Wcześniej wiele innych Yamah. GSXf to moje pierwsze Suzuki.
Już od pierwszej chwili widzę po Waszych postach, że tutaj raczej sami kulturalni ludzie, nie tak jak na ogólnych forach motocyklowych. Może to urok jajek?:):) W każdym razie cieszę się , że tutaj trafiłem. Pozdrawiam.


witamy ;)
odrazu uściślijmy lekarz ale jaka specjalizacja? ortopeda?
a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)

PostNapisane: poniedziałek, 4 maja 2009, 22:25
przez Miki
diabLica napisał(a):a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)


dokładnie, nikt nie powie... ale taka prawda... szczególnie Twój diabLica 8) 8)

PostNapisane: poniedziałek, 4 maja 2009, 22:35
przez lukka
diabLica napisał(a):a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)


Zgłaszam wniosek formalny do Tasmana aby powstał odrębny - specjalny wątek na forum gdzie koleżanka Diablica będzie mogla wychwalać niezaprzeczalne zalety jedynego pojazdu, mogącego bez cienia wątpliwości nosić miano najlepszego moto na świecie - niesamowitego SUZUKI GS :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 5 maja 2009, 07:18
przez firefox
Jak to mowil Jurek Killer: "Pomyslimy" :) hehe

PostNapisane: wtorek, 5 maja 2009, 07:30
przez diabLica
lukka napisał(a):
diabLica napisał(a):a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)


Zgłaszam wniosek formalny do Tasmana aby powstał odrębny - specjalny wątek na forum gdzie koleżanka Diablica będzie mogla wychwalać niezaprzeczalne zalety jedynego pojazdu, mogącego bez cienia wątpliwości nosić miano najlepszego moto na świecie - niesamowitego SUZUKI GS :mrgreen: :mrgreen:


jest w mechanice " inne modele, marki..." ale z kim ja mam tam wymieniać poglady dotyczące gsów?
jak Wy wszyscy jajowcy jestescie... :(
ja na tym forum to gościnnie jestem... celem zrobienia czasem jakieś awantury ;)

PostNapisane: wtorek, 5 maja 2009, 08:49
przez Laboko
Dzięki za powitanie:)
Do Diablicy: GS500f też jest ładny:) A jeszcze kiedy na nim siedzi ładna dziewczyna to już jest megasuper!!:):)
Nie jestem ortopedą ale chirurgiem klatki piersiowej. Z tego powodu też mam często do czynienia z różnego rodzaju połamańcami, czasem motocyklistami.. Oby nikomu z Was to się nie przydało, choć w razie czego służę pomocą:)

PostNapisane: wtorek, 5 maja 2009, 11:29
przez diabLica
Laboko napisał(a):Dzięki za powitanie:)
Do Diablicy: GS500f też jest ładny:) A jeszcze kiedy na nim siedzi ładna dziewczyna to już jest megasuper!!:):)
Nie jestem ortopedą ale chirurgiem klatki piersiowej. Z tego powodu też mam często do czynienia z różnego rodzaju połamańcami, czasem motocyklistami.. Oby nikomu z Was to się nie przydało, choć w razie czego służę pomocą:)


nie no teraz to z wazeliną przesadziłes ;P
chirurg klatki piersiowej(musi byc fajne zajecie dla faceta ;) )nie jest mi potrzebny...
no ale cóż i tak witamy :)

PostNapisane: wtorek, 5 maja 2009, 16:02
przez ZiGi
diabLica napisał(a):chirurg klatki piersiowej(musi byc fajne zajecie dla faceta ;) )nie jest mi potrzebny...
no ale cóż i tak witamy :)


Laboko raczej nie miał na myśli chirurgii plastycznej tylko torakochirurgię a to wiąże się bardziej z płucami niż z biustem :P
No ale ja się nie będę tutaj wymądrzał 8)

Witaj na forum Mariusz.

PostNapisane: wtorek, 5 maja 2009, 22:48
przez Laboko
Dobre, ale nawet przez mysl mi nie przeszło ze kolezanka Diablica potrzebowałaby korekty biustu:) Poza tym, tak jak ZIGI napisał, zajmuję się głównie operacjami wewnatrz klatki piersiowej, chociaż plastyka piersi... też czasem.... :) Czy to fajne zajęcie dla faceta? Coś w tym jest ...( czasami):)

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 06:25
przez firefox
szwagier napisał(a):Loku !tak tak to ten szwagier (Rafal)
musze wszystkim powiedziec ze ten gosc (Loku)dobrze zna sie na reklamie :mrgreen:
zapodalem w to forum zaraz jak wrocilem ale lipa bo pozno mnie zaakceptowali :P
pozdrawiam wszystkich forumowiczow


Dlugo bo byles sprawdzany przez ABW oraz Krajowy Rejestr Dlugow :P :P

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 08:00
przez diabLica
ZiGi napisał(a):
diabLica napisał(a):chirurg klatki piersiowej(musi byc fajne zajecie dla faceta ;) )nie jest mi potrzebny...
no ale cóż i tak witamy :)


Laboko raczej nie miał na myśli chirurgii plastycznej tylko torakochirurgię a to wiąże się bardziej z płucami niż z biustem :P
No ale ja się nie będę tutaj wymądrzał 8)

Witaj na forum Mariusz.


no nie róbcie ze mnie kretynki... wiem czym zajmuje sie chirurg klatki piersiowej...
aczkolwiek lekarze badaja tez manualnie pacjentów stad moje skojarzenie ze moze byc fajne zajecie dla faceta... bo jak mawia mój dotychczasowy ortopeda wreszcie jakies fajniejsze zwłoki to pościskania ;)


p.s.a tak btw korekty biustu nie potrzebuje... moze pamela to ze mnie nie jest ale i tak problem zeby dostac zbroje jest bo sie nie mieszcze ;)

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 09:41
przez ZiGi
No i znów diabLica pokazała swój zadziorny pazurek :P :) ;) :D

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 09:44
przez Laboko
p.s.a tak btw korekty biustu nie potrzebuje... moze pamela to ze mnie nie jest ale i tak problem zeby dostac zbroje jest bo sie nie mieszcze ;)[/quote]

:roll: :roll: :roll: :roll: Gratuluję :lol: :lol: :lol:
Umiesz się odgryźć :)

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 09:54
przez firefox
Tak przegladam ten temat i popieram jednego z przedmowce, poniewaz to temat powitalnia a zrobilismy z niego hydepark.

Proponuje w tym dziale zamieszczac tylko te posty ktore pochodza od nowych ludzi, troche zaczyna sie robic bez sensu witanie nowych przez niemal kazda osobe zalogowana na forum. Takie pisanie pozniej powoduje dyskusje i niepotrzebnie rozrasta sie nam ten temat.

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 10:06
przez diabLica
Fire od tego są modowie żeby zrobic porzadek...
trzeba zbędne posty poprzerzucać w jakis smietnikowy temat( "o wszystkim i o niczym, czyli rozmowy z sensem lub bez") i bedzie po sprawie

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 11:12
przez firefox
Panowie modowie :) nie opierniczac sie tylko o porzadek dbac ;)

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 11:36
przez Miki
akurat byłem zajęty projektem na mechanikę teoretyczną...sorka... :( :?

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 11:57
przez Łysolek
daj spokój, wszystkim sie zająłem :mrgreen:

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 12:07
przez diabLica
Łysolek napisał(a):daj spokój, wszystkim sie zająłem :mrgreen:

lepiej późno niz wcale ;p
a wogole to jesc mi sie chce :/

PostNapisane: środa, 6 maja 2009, 18:41
przez Miki
haha, a mi pić ... i o 8)