Pełen Profesjonalizm :)

Napisane:
piątek, 8 maja 2009, 23:45
przez tes

Napisane:
piątek, 8 maja 2009, 23:52
przez firefox
Widzialem juz to, ja juz wiekszosc filmikow z moja Pania obejrzalem na youtubie


Napisane:
wtorek, 19 maja 2009, 07:35
przez bboy4
No ten filmik jest naprawde dobry....


Napisane:
wtorek, 19 maja 2009, 08:33
przez Rychu
Wydaje mi sie, ze to ostra sciema.. mysle, ze przy takiej malej predkosci to moto by sie przewrocilo...