Ile kilometrów nakręcacie?
Interesuje mnie ile nakręciliście w ubiegłym sezonie kilometrów. Może ktoś ma jakieś prywatne rekordy - chwalić sie jak dużo jeździcie. Tylko prosze NIE pisać ile wtedy spalił wasz motocykl. A i jeżeli dojeżdzacie do pracy na moto to napiszcie bo to też jest inaczej jeździć co dzien z powiedzmy jakiegoś obowiązku a inaczej w wolnym czasie dla przyjemności.
Ja ubiegły rok zakończyłem wynikiem 5,5 tys.km, zważywszy na to że w tym nakręciłem już 2,3 tys.km to nie było wiele, no ale też różnie było z wolnym czasem myśle że ten rok bedzie dużo bardziej motocyklowy.
Ja ubiegły rok zakończyłem wynikiem 5,5 tys.km, zważywszy na to że w tym nakręciłem już 2,3 tys.km to nie było wiele, no ale też różnie było z wolnym czasem myśle że ten rok bedzie dużo bardziej motocyklowy.
