Strona 1 z 1
ubezpieczenie oc gdzie ?

Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 16:31
przez cookieman
mam pytanko gdzie najlepiej ubezpieczyć moto bo w link4 powiedzieli mi 380 zł coprawda niemam jeszcze prawka ale egzamin juz lada dzień, kolega rok temu zapłacił w warcie za pojemność 800 z 2002r honde 120zł i tez niemiał prawka i tu moje pytanie czy link4 jest porostu drogi czy cos sie zmieniło

Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 16:58
przez firefox
jesli chodzi o motory to nie ma lepszych w cenie niz PZU, jesli chodzi o jakosc to tu nie polecam PZU
Nie pamietam ile place ale cos kolo 80 zl, gdybym mial z ojcem to chyba 47 rocznie, wojewodztwo pomorskie

Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 17:14
przez kristos
Ja mam ubezpieczenie w PZU i razem OC+NW place za rok 100 pytalem w mniej znanych ubezpieczalniach to nie było nic lepiej a nie wszszystkie ubezpieczaja motocykle

Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 17:32
przez firefox
Z mojej orientacji, wiekszosc bedzie miala w PZU, bo po prostu jest tam najtaniej


Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 18:19
przez zolwik
Oczywiście są najtańsi ,po kupnie obdzwoniłem ok 80% różnych agentów, oc i nw bez zniżek na rok 130zł, za same oc 90zł
Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?

Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 20:44
przez firefox
zolwik napisał(a):Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?
Tak zgadza sie, z jestem z Wawy, ale pochodze z nad morza, z Ustki dlatego keidys wspominales, ze jak bede jechac do rodzicow to chetnie sie z Wami spotkam
Moto jak i samochod mam na slupskich blachach


Napisane:
wtorek, 12 maja 2009, 21:12
przez zolwik
firefox napisał(a):zolwik napisał(a):Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?
Tak zgadza sie, z jestem z Wawy, ale pochodze z nad morza, z Ustki dlatego keidys wspominales, ze jak bede jechac do rodzicow to chetnie sie z Wami spotkam

Moto jak i samochod mam na slupskich blachach

a to zapraszam

Napisane:
czwartek, 14 maja 2009, 16:00
przez cookieman
wypadło pzu 129 zł

Napisane:
poniedziałek, 18 maja 2009, 18:49
przez Krzysiek1989
ja zapłaciłem w PZU 190 zł OC + NW, z tym że ja niestety mam nadwyżke wiekową i zaledwie 10% zniżek, czyli to się sumuje i wychodzi tak jak bym płacił czyste ubespieczenie.

Napisane:
piątek, 19 marca 2010, 09:34
przez zolwik
Odświeżam temat , Jeśli komuś za drogo to
polecam ,Tylko trzeba wcześniej wypowiedzieć umowę u poprzedniego ubezpieczyciela.

Napisane:
piątek, 19 marca 2010, 10:05
przez pegaz
Ja place Oc + Nw w PZU. Z max. znizkami 52 + 37 zl. Moto zarejestrowane w T-gu.

Napisane:
piątek, 19 marca 2010, 10:38
przez firefox
Ja obecnie place za OC i NW za caly rok niecale 100 zl, cos kolo 90.

Napisane:
piątek, 19 marca 2010, 12:03
przez Rabinger
około 180 pln
oc i nw
i chyba jeszcze ubezpieczenie pasażera
PZU

Napisane:
piątek, 19 marca 2010, 12:25
przez zolwik
No PZU jest najtańsze , niestety ja nie wiedziałem że trzeba wypowiedzieć umowy i ubezpieczenie mi kontynuowali , z poprzedniego właściciela

.
Jest na to 30 dni od zakupu i można przejść gdzie sobie wymarzysz , tyle że trzeba w danym dniu podpisać nową . A jeśli sprzedaje pojazd to nie ma zwrotu kasy OC , tylko w przypadku kasacji pojazdu ,tyle się dowiedziałem to dla tych co by potrzebowali takie info.
Dręczy mnie jedno pytanie (zapomniałem się zapytać może ktoś z was wie), Czy można wypowiedzieć umowę OC po miesiącu podpisania i zwrócą siano ?

Napisane:
piątek, 19 marca 2010, 12:32
przez firefox
No dokladnie tak trzeba. Ja mialem jeszcze wieksza przygode bo motocykl ktory kupilem mial juz nie wazne OC w PZU a chcialem sie przeniesc do chyba Warty (chyba bo nie pamietam, po znajomosci zalatwiane). Nie chcieli kutasy przyjac mojego wypowiedzenia, ale wkoncu udalo sie
