Weekendowo.... :D

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Weekendowo.... :D

Postprzez TasmaN » piątek, 22 maja 2009, 09:46

Uprasza sie Panie i Panow o szeroki usmiech weekendowy i glebokie wyluzowanie piatkowe :D

http://www.youtube.com/watch?v=XMOKYqzB3Cc
Ostatnio edytowano piątek, 22 maja 2009, 09:47 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości