Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Weekendowo.... :D
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=327
Strona
1
z
1
Weekendowo.... :D
Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 09:46
przez
TasmaN
Uprasza sie Panie i Panow o szeroki usmiech weekendowy i glebokie wyluzowanie piatkowe
http://www.youtube.com/watch?v=XMOKYqzB3Cc