Mam kapele na Zlot...

Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 10:31
przez TasmaN
musimy zrobic ankiete, czy kazdemy pasuje
http://www.youtube.com/watch?v=botH1kBOpW4

Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 10:34
przez Nyuno
Czemu do Ciebie się nie można dodzwonić?!?

Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 10:57
przez PozytywnieZakreconyWariat
a ja wam polece
www.gonaked.pl chlopaki z Forum Motocyklistów w tym jeden niejaki Paweł Boruta


Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 12:22
przez kosa1022
Tasman Pal licho z tym zespołem ale tancerki bierzemy popracują nad choreografią i będzie git

Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 12:42
przez firefox
A to moj ulubiony zespol, pelen profesionalizm a nie jakas amatorka
http://www.youtube.com/watch?v=EDrOriKrV3g
PRAWIE JAK ATB


Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 12:53
przez TasmaN

Napisane:
piątek, 22 maja 2009, 12:58
przez firefox
A tu najlepszy hip hop, z najwyzszej polki
http://www.youtube.com/watch?v=Jx5T-G78SHI
tytul zly on :evil: