Strona 1 z 1

Mam kapele na Zlot...

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 10:31
przez TasmaN
musimy zrobic ankiete, czy kazdemy pasuje :D

http://www.youtube.com/watch?v=botH1kBOpW4

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 10:34
przez Nyuno
Czemu do Ciebie się nie można dodzwonić?!?

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 10:57
przez PozytywnieZakreconyWariat
a ja wam polece www.gonaked.pl chlopaki z Forum Motocyklistów w tym jeden niejaki Paweł Boruta :P :)

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 12:22
przez kosa1022
Tasman Pal licho z tym zespołem ale tancerki bierzemy popracują nad choreografią i będzie git

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 12:42
przez firefox
A to moj ulubiony zespol, pelen profesionalizm a nie jakas amatorka :)

http://www.youtube.com/watch?v=EDrOriKrV3g

PRAWIE JAK ATB :)

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 12:53
przez TasmaN
Albo takie cos, juz blizej motocyklizmu :D

http://www.youtube.com/watch?v=T1T2a2PKRCo

PostNapisane: piątek, 22 maja 2009, 12:58
przez firefox
A tu najlepszy hip hop, z najwyzszej polki

http://www.youtube.com/watch?v=Jx5T-G78SHI

tytul zly on :evil: