Strona 1 z 1
RF i ja.

Napisane:
sobota, 23 maja 2009, 17:53
przez Greedo

Napisane:
sobota, 23 maja 2009, 17:59
przez Pit
Link nie śmiga

Napisane:
sobota, 23 maja 2009, 18:02
przez Greedo
Już śmiga.

Napisane:
sobota, 23 maja 2009, 23:26
przez Nyuno
Ale ty nie śmigasz

Chociaż nie wiem, jak bardzo można RF położyć


Napisane:
niedziela, 24 maja 2009, 01:40
przez Greedo
Pojedź na ten zakręt i zdaj relację


Napisane:
niedziela, 24 maja 2009, 11:06
przez kosa1022
Gredo ile tam mogłeś mieć na cyferblacie??? (mniej więcej)

Napisane:
niedziela, 24 maja 2009, 11:28
przez Greedo
80 km/h.

Napisane:
niedziela, 24 maja 2009, 15:19
przez kosa1022
A jak myślisz (albo jaka jest) granica przyczepności na tym kawałku dla Twojej RF-ki?

Napisane:
niedziela, 24 maja 2009, 21:40
przez Greedo
Nie wiem, ale przy tym złożeniu (5mm do końca mi tam zostało) zaczyna ostro bujać i się trochę boję niżej.

Napisane:
poniedziałek, 25 maja 2009, 18:32
przez kosa1022
Ale i tak ładnie Ci tam poszło.
Nie ma jak jazda na krawędzi!!!!!!

Napisane:
poniedziałek, 25 maja 2009, 20:24
przez Nyuno
Ja pojadę tam, ale dopiero jak oponę z przodu wymienię

Zapytajcie się TasmaNa i Firefoxa ;D

Napisane:
poniedziałek, 25 maja 2009, 20:44
przez PozytywnieZakreconyWariat
Endrju ale Ty jestes hatkorofieccc
