Strona 1 z 2

Jakiej muzyki słuchacie?

PostNapisane: wtorek, 26 maja 2009, 14:57
przez Miki
No generalnie jak w temacie, jakiej muzyki słuchacie, jakie są wasze ulubione zespoł, Kapele ;> ulubione kawałki, wszystko co związane z muzyką :?:

PostNapisane: wtorek, 26 maja 2009, 16:32
przez firefox
Moj to MIG i tytul co Ty mi dasz :)

PostNapisane: wtorek, 26 maja 2009, 18:20
przez dosiek77
Marillion

PostNapisane: wtorek, 26 maja 2009, 20:35
przez socko
EskaRock, AntyRadio i ogólnie te klimaty...

PostNapisane: wtorek, 26 maja 2009, 21:31
przez Nyuno
Każdej. Dosłownie. Podczas szybkiej jazdy - klasycznej. I techno/electro/trance/house, co świetnie się z nią łączy (coś w stylu DJ Tiesto). I klasycznej. Barok np. I Vivaldi. I rap. Czarny i biały też. I punk. Jazz też. I metal - no wszystko :D Zależy tylko od humoru/sytuacji.

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 06:44
przez guardian_angel
Ja dobry, stary, ale jeszcze nie zardzewiały [glow=red]Hevy Metal[/glow] :gitara: :yeah: :diabel:
Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica, Halloween, Running Wild, Judas Priest, Saxon i wiele, wiele innych dobrych zespołów.

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 07:28
przez TasmaN
guardian_angel napisał(a):Ja dobry, stary, ale jeszcze nie zardzewiały [glow=red]Hevy Metal[/glow] :gitara: :yeah: :diabel:
Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica, Halloween, Running Wild, Judas Priest, Saxon i wiele, wiele innych dobrych zespołów.


Och, Yeach :gitara: wchodze do gry... :yeah:

Umnie dodatkowo pelny przerkroj Rocka: polski stary kochany dobry rock az do southern rocka.

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 07:35
przez bboy4
House Music , Break Beat , Break Dance i Rap :gitara:

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 10:29
przez Miki
no proszę jaki rozstrzał, myślałem że tylko ja słucham elektronicznej muzyki, ale jest nas kilku widzę, ale oczywiście dobry rock to podstawa, :brawo:

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 10:44
przez Nyuno
I tak jak dobrze wypita ekipa, to wszyscy się przy disco polo i ruskim dance bawią :D

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 10:46
przez Miki
Nyuno napisał(a):I tak jak dobrze wypita ekipa, to wszyscy się przy disco polo i ruskim dance bawią :D


żebyś wiedział, wtedy to najlepsza muzyka... :diabel:

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 13:19
przez zolwik
Nyuno napisał(a):Każdej. Dosłownie. Podczas szybkiej jazdy - klasycznej. I techno/electro/trance/house, co świetnie się z nią łączy (coś w stylu DJ Tiesto). I klasycznej. Barok np. I Vivaldi. I rap. Czarny i biały też. I punk. Jazz też. I metal - no wszystko :D Zależy tylko od humoru/sytuacji.


Popieram jw.,lecz na ten czas to na moto bez muzy bo krutkie trasy-miasto i oczy do okoła głowy .Po za tym dzwiek maszynki polubiłem :fuck2:

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 13:25
przez Miki
zolwik napisał(a):Popieram jw.,lecz na ten czas to na moto bez muzy bo krutkie trasy-miasto i oczy do okoła głowy .Po za tym dzwiek maszynki polubiłem :fuck2:


mi nie chodzi jakiej muzyki słuchacie na moto, tylko w domowym zaciszu :)

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 14:32
przez ZiGi
Mi dobrze się przeciska przez Warszawę gdy słucham sobie Prodigy - Voodoo People. Ten kawałem zawsze nadaje mi dobry rytm do jazdy :D
No ale słucham ogólnie wszystkiego w zależności od nastroju, może być Rammstein (do jazdy lubię kawałem Das Model), może być trochę Hip-Hopu, Techno, House. Lubię też jeździć gdy gra DJ Tiësto, Armin Van Buuren. No ale tak jak wspomniałem wszystko w zależności od nastroju :diabel: :fire: :yeah: :wow:

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 15:51
przez lukka
To ja dołączam do metali :yeah: kiedyś tylko 666 choć z wiekiem złagodniałem i akceptuję również mniejsze zło 665... poza tym mam na koncie kilka lat w kapelce metalowej gdzie grywałem na gitarce :gitara:

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 16:28
przez Bones
wlasciwie to mogłbym skopiowac poprzedni post w całości ;);) mam jakos tak podobnie hehe ;)


A oprócz Metalu to jeszcze blues i klasyka którą ostatnio z wielką pasją przekładam na gitare ;)

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 18:02
przez TasmaN
lukka napisał(a):$o ja dołączam do metali :yeah: kiedyś tylko 666 choć z wiekiem złagodniałem i akceptuję również mniejsze zło 665... poza tym mam na koncie kilka lat w kapelce metalowej gdzie grywałem na gitarce :gitara:



W jakiej kapelce grales?

Lukka, a z Pyorhoea kojarzysz Andy Blakka albo Cype z Hate'a ?

PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 20:50
przez lukka
To są młodzieńcy. Ja pogrywałem w latach 1992-1997 kapelka - State of Mind znana tylko lokalnie: na koncie jedno promo demo "Dance with the Murderer" oraz 1 numer w składance wyd. przez Psy Wojny Records - kiedyś nawet można to było kupić w Media Markt - stare dzieje.. ale kolega :diabel: dalej czuwa ;)

PostNapisane: czwartek, 28 maja 2009, 11:17
przez crunch
Rammstein

PostNapisane: czwartek, 28 maja 2009, 13:39
przez pinio
Hej
ja słucham:
skaner
boys
milano
shazza
messugah
dillinger escape the plan


a to nasze małe demko , ma około 3 lata,
http://www.youtube.com/watch?v=sbEAUuGigMc

wiele się zmieniło, sprzętowo, no i trochę numerów więcej...
Pi