Jakiej muzyki słuchacie?
No generalnie jak w temacie, jakiej muzyki słuchacie, jakie są wasze ulubione zespoł, Kapele ;> ulubione kawałki, wszystko co związane z muzyką 
guardian_angel napisał(a):Ja dobry, stary, ale jeszcze nie zardzewiały [glow=red]Hevy Metal[/glow]![]()
![]()
Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica, Halloween, Running Wild, Judas Priest, Saxon i wiele, wiele innych dobrych zespołów.
wchodze do gry...


Nyuno napisał(a):I tak jak dobrze wypita ekipa, to wszyscy się przy disco polo i ruskim dance bawią![]()

Nyuno napisał(a):Każdej. Dosłownie. Podczas szybkiej jazdy - klasycznej. I techno/electro/trance/house, co świetnie się z nią łączy (coś w stylu DJ Tiesto). I klasycznej. Barok np. I Vivaldi. I rap. Czarny i biały też. I punk. Jazz też. I metal - no wszystkoZależy tylko od humoru/sytuacji.

zolwik napisał(a):Popieram jw.,lecz na ten czas to na moto bez muzy bo krutkie trasy-miasto i oczy do okoła głowy .Po za tym dzwiek maszynki polubiłem![]()

kiedyś tylko 666 choć z wiekiem złagodniałem i akceptuję również mniejsze zło 665... poza tym mam na koncie kilka lat w kapelce metalowej gdzie grywałem na gitarce 
lukka napisał(a):$o ja dołączam do metalikiedyś tylko 666 choć z wiekiem złagodniałem i akceptuję również mniejsze zło 665... poza tym mam na koncie kilka lat w kapelce metalowej gdzie grywałem na gitarce
dalej czuwa