Strona 1 z 1

Jak motocykliści odczytują znaki drogowe?

PostNapisane: czwartek, 28 maja 2009, 18:52
przez kosa1022

PostNapisane: czwartek, 28 maja 2009, 21:33
przez bocian
dobre :]

PostNapisane: piątek, 29 maja 2009, 07:19
przez Nyuno
Zaje*iste 8)

PostNapisane: piątek, 29 maja 2009, 08:54
przez Wiolcia
Naprawdę super :)

PostNapisane: piątek, 29 maja 2009, 20:36
przez PozytywnieZakreconyWariat
Pudło rezonansowe rządzi :D

PostNapisane: piątek, 29 maja 2009, 21:25
przez Nyuno
No mnie też się najbardziej podoba :) Tam dużo znaków to szczera prawda :D