Fixing the shadow; W pogoni za cieniem - film

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Fixing the shadow; W pogoni za cieniem - film

Postprzez TasmaN » niedziela, 31 maja 2009, 00:56

Ma ktos z Was moze ten film?? Z Charlie Sheenem.

Wszystkie chomiki i inne downloady nic nie maja o tym.
Szukam juz jakis czas, a to moj ulubiony film.

Moze byc nawet wersja ang.
TasmaN
 

Postprzez Miki » niedziela, 31 maja 2009, 08:05

Miki
 

Postprzez TasmaN » wtorek, 2 czerwca 2009, 23:53

dzieki Miki :)

a jakim programem najlepiej sciagac? bo ja sie na torrentach zupelnie nie wyznaje :/
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » wtorek, 2 czerwca 2009, 23:54

micro torrent (uTorrent)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » wtorek, 2 czerwca 2009, 23:57

Thank Ju Niunio :) :) :)
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » środa, 3 czerwca 2009, 00:04

Miki napisał(a):torrent:

http://www.torrentreactor.net/torrents/ ... rlie-Sheen)-1992-DviX-avi

:brawo:


ale chyba se nie sciagne, bo tam juz na dzien dobry kade chca za download :(

poszukam moze dzie indzi ;)
TasmaN
 

Postprzez firefox » środa, 3 czerwca 2009, 06:22

Ja Ci to sciagne z torrenta, tylko nie wiem jak szybko bo malo seedow
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » środa, 3 czerwca 2009, 06:48

www.torrentz.com - wyszukiwarka torrentów, swego czasu jedna z lepszych. poszukaj na niej.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » piątek, 5 czerwca 2009, 08:50

Sciagnie mi to ktos, plz? :)

Ja zainstalowalem uTorrent ale nie umiem, nie wiem, nie znam sie :(
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » piątek, 5 czerwca 2009, 09:06

Po ściągnięciu pliku .torrent odpalasz go i to wszystko...
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 05:49

Sciagniete
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości