PATRZ W LUSTERKA

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

PATRZ W LUSTERKA

Postprzez ZiGi » piątek, 5 czerwca 2009, 09:25

No to przykładzik jak łatwo można sobie popsuć motocykl, bo puszkarz nie spojrzał w lusterko.
accident moto
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » piątek, 5 czerwca 2009, 10:09

ZiGi, a mi się mimo wszystko wydaje ze motocyklista był w martwym punkcie lusterka kierowcy Seata,a on tez zabierał się do wyprzedzania. Więc wina jest po obydwu stronach :)
Już nie róbcie z motocyklistów takich "świętych krów" bo mnie to irytuje :evil:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bocian » piątek, 5 czerwca 2009, 11:27

odnosząc się do tej sytuacji wg. mnie zdecydowanie wina Leona. Suczka zabierała się do wyprzedzania od niecałej minuty. Leoniak powinien wcześniej zauważyć motocyklistę za sobą, a wiadomo; motorek szybciej się zbierze niż Seacik.


Z drugiej strony, coś mi się wydaje jakby leon specjalnie zjechał na bok. Luknijcie kiedy on zaczyna manewr wyprzedzania. Coś mi tu śmierdzi. Wy też tak wyprzedzacie samochodami, a mianowicie raptowny zjazd na drugi pas i rura :)? ja to raczej staram się delikatnie :]/
bocian
 

Postprzez firefox » piątek, 5 czerwca 2009, 12:07

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Już nie róbcie z motocyklistów takich "świętych krów" bo mnie to irytuje :evil:


Otoz to, potwierdzam. A co do sytuacji to pierwszenstwo ma ten co zasygnalizuje manewr.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 5 czerwca 2009, 12:56

Czyli motocyklista.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tupek » piątek, 5 czerwca 2009, 17:03

Motocyklista czy nie, ale maszyna rozbita. Zepchniety z drogi przy 113km/h.
Dlatego jestem zdania , ze motocyklista tym bardziej musi myslec za dwoje.
tupek
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości