Strona 1 z 1

Streetfighter z koszem???-Polak potrafi!!!

PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2009, 21:38
przez Daniel

PostNapisane: wtorek, 9 czerwca 2009, 17:00
przez tupek
Dla pasjonatów xD

PostNapisane: wtorek, 9 czerwca 2009, 19:55
przez Nyuno
A ja nie rozumiem w czym problem. Kolor brzydki czy pomysł z koszem?

PostNapisane: środa, 10 czerwca 2009, 20:09
przez Daniel
Pomysł z koszem,są motocykle do których montuje się kosze,ale to napewno nie są ścigacze,dla mnie to jest po prostu dziwna sprawa taki widok i pomysł

PostNapisane: środa, 10 czerwca 2009, 20:14
przez zolwik
szkoda słów na ten patent

PostNapisane: wtorek, 16 czerwca 2009, 13:01
przez dosiek77
No co można na kole polatać, a potem żonkę w koszyk i nad zalewik. A ile piwa tam się mieści :mrgreen: