Strona 1 z 17

Motocykliści pomagają potrzebujacym!!!

PostNapisane: czwartek, 18 czerwca 2009, 19:29
przez ZiGi
Co trzeba zrobić:
1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikamy na pajacyka i w ten sposób dorzucamy od siebie 5 gr.

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz na 5-cio groszówkę i kolejne 5 gr wpada w kieszeń potrzebujących.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4. Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.


5. Poprzez kliknięcie na przycisk nad flashem z gostkami budującymi dom podarujesz biednym rodzinom 1zł.
http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1


Klikać można raz na dobę.

Jeśli wejdziemy na te wszystkie strony i klikniemy gdzie trzeba to już mamy 5gr+5gr+5gr+5gr+1zł=1.20 zł , dopisujesz do tego tematu ile dołożyłeś od siebie groszy np: jeśli wszedłeś tylko na dwie strony to piszesz 0.10 gr, a jeśli na wszystkie to 0.20 gr. Pierwsza osoba pisze np 1.20 gr, następna dodaje do tej sumy swoje grosze i tak dalej. Zobaczymy ile uda nam się uzbierać.

W taki prosty sposób możemy pomóc innym...


Zaczerpnięte z innego forum.motocyklistow.pl


Ode mnie 1,20zł

PostNapisane: czwartek, 18 czerwca 2009, 19:39
przez Nyuno
2,35 - w miłości serc nie ma żadnych serduszek.

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 05:48
przez Łysolek
3,50

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 10:15
przez Nyuno
4,65

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 10:32
przez diabLica
5,80

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 10:43
przez ZiGi
Nie wiem co jest ale "z miłości serc" nie wygląda już tak jak wcześniej :(

6,95zł

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 11:29
przez Loku
Albo trzeba przyjechać na Biegańskiego w Czewie, jutro chłopaki z www.motoczewa.pl czyli naszego miejskiego forum motocykowego organizują zbiórke pieniedzy na dom dziecka w kłobucku a dokładnie na busa dla dzieci aby miały czym na wycieczki jeździć. A w domu tym byli na dzien dziecka zrobić dzieciom grilla, kupili im lodu, wozili na motocyklach a na koncu wywołali kazdemu dzieku zdjecie na motocyklu oprawili w antyramy i dali dzieciom na pamiątke.

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 17:41
przez Nyuno
8,10

PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 18:59
przez KOSA77
jestem z przyjemnością i z harcerskim pozdrowieniem czuwaj KDW pamiętamy !!!

PostNapisane: sobota, 20 czerwca 2009, 10:12
przez Łysolek
9,25

PostNapisane: sobota, 20 czerwca 2009, 12:33
przez Nyuno
10,40

PostNapisane: sobota, 20 czerwca 2009, 15:00
przez diabLica
11,55 :)

PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2009, 11:16
przez goofy27
13,85 - z dwóch dni :)

PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2009, 11:39
przez ZiGi
15,00zł

PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2009, 14:59
przez Nyuno
16,15

PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2009, 16:38
przez Łysolek

PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2009, 18:21
przez Nyuno
18,45

PostNapisane: poniedziałek, 22 czerwca 2009, 07:35
przez Łysolek
19,60

PostNapisane: poniedziałek, 22 czerwca 2009, 07:44
przez diabLica
20,75

PostNapisane: poniedziałek, 22 czerwca 2009, 08:05
przez Nyuno
21,90