Strona 1 z 1

Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: wtorek, 23 czerwca 2009, 08:10
przez ZiGi
Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?

http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: wtorek, 23 czerwca 2009, 09:00
przez firefox
ZiGi napisał(a):Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?

http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM


A ja mam takie pytanko, w jaki sposob sa nagrywane filmiki w czasie jazdy, czy robi to plecam czy "kamera" jest jakos mocowana ??

PostNapisane: wtorek, 23 czerwca 2009, 16:45
przez goofy27
może lekko odchodząc od tematu, ale zastanawiam się czy coś takiego dobrze by się baku trzymało

http://allegro.pl/item669887909_statyw_ ... f_vat.html

podają tam, że niby trzeba to przyssać do przyklejonej taśmą obustronną podstawki, ale może do blachy przyssało by się bez tego, wysłałem pytanie i czekam na odpowiedź, cena 50 zł myślę rozsądna, są też za 450 zł


http://allegro.pl/item664792295_manfrot ... _w_wa.html

PostNapisane: środa, 24 czerwca 2009, 21:09
przez kwiatek
ten filmik byl nakręcany w szczecinie ale na forum ze Szczecina jest tylko 2 osoby ja i Szczebel takze nikt z forumowiczów :brawo:

PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009, 18:32
przez Daniel
Ja bym polecał takie coś,napewno będzie się lepiej trzymać http://moto.allegro.pl/item670886350_un ... gsx_r.html

PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009, 19:43
przez goofy27
Daniel napisał(a):Ja bym polecał takie coś,napewno będzie się lepiej trzymać http://moto.allegro.pl/item670886350_un ... gsx_r.html


dzięki, o tym też myślałem, ale jak na kawałek wygiętej i powycinanej blachy trochę drogo, może będę w stanie u kogoś dorobić coś podobnego

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: sobota, 18 grudnia 2010, 15:16
przez hnahna
ZiGi napisał(a):Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?

http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM


Witam serdecznie,

Widzę, że temat jest już dość stary, ale przypadkiem trafiłem na to forum.
Mianowicie ja jestem autorem powyższego filmiku, nagrałem go jakieś 3 lata temu.
Właścicielem jajeczka byłem 3 pełne sezony (ponad 30 tys. km) i poznałem ten sprzęt z każdej strony, ale mam same dobre wspomnienia. W czerwcu tego roku sprzedałem Suzi, gdyż przyszła pora przesiąść się na cbr 954.

Co do filmiku to nagrywany był on podczas moich dojazdów do pracy i zmontowany bardzo wybiórczo i "na odwal", ale da się obejrzeć.

Co do kamerki to użyłem kamery o nazwie ATC 3000. W swoim czasie kosztowała ok 600zł i oferowała zadowalającą jakość. W przyszłym sezonie planuję nagrać filmik z cbr 954, ale już w HD ;).

Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.

PostNapisane: sobota, 18 grudnia 2010, 16:00
przez zolwik
No i następny Ładuje się w kaloszach do salonu :diabel:

hnahna, zapraszam ciebie do zapoznania się z regulaminem.

PostNapisane: sobota, 18 grudnia 2010, 16:18
przez hnahna
sorry, ale jak można wywnioskować z mojego posta zarejestrowałem się praktycznie tylko żeby dodać tego posta więc nie miałem czasu na przeczytanie regulaminu;P w najbliższym czasie postaram się nadrobić zaległości i dowiedzieć się co zrobiłem nie tak ;)

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 00:25
przez sanczo1
Hehe Chciałbym widzieć minę tych policjantów z patrolu :-)

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 14:14
przez ivan
hnahna napisał(a):Mianowicie ja jestem autorem powyższego filmiku, nagrałem go jakieś 3 lata temu.
Pozdrawiam.


No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Ale tak wracając do tematu, całkiem fajny filmik i montaż.

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 14:20
przez hnahna
Też tak można przyjmować, ale to było "dawno i nie prawda" ;) Nie ma się czym chwalić.

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 16:22
przez olszuwy
Moim zdaniem nie ma tam nic za co możnaby stracić prawo jazdy no ewentualnie 3 pkt. za wyprzedzanie z niewłaściwej strony.

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 16:23
przez zolwik
ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.

hnahna chcesz wlepke ? :diabel:

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 18:16
przez Jacek_L
zolwik napisał(a):
ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.

hnahna chcesz wlepke ? :diabel:

Nie musi ;)

Dostaje 500zł mandatu i możliwość sprawy w sądzie ale do tego nie dochodzi :D

Poza tym, nie wiem dlaczego po co niektórzy wypominają wykroczenia skoro nie są święci ;) :mrgreen: :mrgreen:

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 09:57
przez unio
zolwik napisał(a):
ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.
:diabel:


Nie musi wystarczy że powie że to jechał Wacek który chciał kupić moto a jego personalia są nieznane ponieważ dał do ręki kasę, chciał sprawdzic moto i zrezygnował z zakupu. Ważne jest podejście do tematu z rozsądnym wytłumaczeniam. Mandat przyjmujesz bez pkt.

PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 11:33
przez firefox
A nie lepiej powiedziec, nie pamietam :) Po co mam sie przed kims tlumaczyc i wymyslac historie :)

PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 15:55
przez unio
Jak nic nie wymyślisz to będą cisnąć że to Ty i chętnie pkt dopiszą.

PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 15:59
przez Jacek_L
Będą na pewno, ale nic nie mogą Ci zrobić ;) :mrgreen:

Przetestowane ze śmiechem na twarzy :D

Oczywiście takie coś traci sens, gdy mandat ma być ze dwie stówki - to lepiej dostać punkty :)

No chyba, że już ktoś ma ich za wiele :) :P

PostNapisane: wtorek, 21 grudnia 2010, 00:05
przez olszuwy
(Wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub bez zachowania bezpiecznego odstępu art. 24 ust. 2 - 5 200 zł) ale nikt nie będzie oskarżał nikogo o nic bo nie wiadomo kto jedzie i w jakim kraju.