powoli jajo 600 jest dlamnie zawolne i ja bardziej w triki ide mam zamiar zmienic na gsxr 1000 z 2001 roku albo honde 954 RR ten sam rocznik ktos jezdził szukam porównań co wybrać
Napisane: niedziela, 5 lipca 2009, 19:38
przez Loku
do trików gsxr 1000 wydaje sie za cieżki, 954rr wydaje sie ze bedzie dużo lepsze choć pewnie waży podobnie. Mi osobiście nową K9 jeździ sie okropnie po mieście za duża moc i za słabe prowadzenie. A Honda to honda
Napisane: poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:59
przez miki1406
Bez wahania kupiłbym honde
Napisane: wtorek, 7 lipca 2009, 11:04
przez Krzysiek1989
ja tak samo stawiałbym na honde. Przed jajkiem miałem 929 i teraz jak bede kupował to własnie 954 albo do typowej turystyki yamahe FJR 1300 Nie wiem jak jest z komfortem na tylnym siedzeniu w 954 ale w 929 jak na sporta jest bardzo wygodnie Dla mnie jest to dosć istatne pownieważ dużo podrużuję z plecaczkiem w dłuższe trasy.
Napisane: niedziela, 12 lipca 2009, 08:59
przez cookieman
jezdziłem i na suzi i na hondzie i postanowiłem zostaje przy jajku tylko teraz 750 motor jest za wygodny aby go zmieniać a po 5 tysiacach ma odejscie
[ Dodano: 08-08-09, 09:45 ] jechałem na kumpla suzuki intruder boulevard 1800 zakochalem sie koniec ze scigaczami i turystykami cruiser to jest to a erłan robi ze startu jak chce tylna kiszka szersza niz ja w pasie