Skarbowka a wydzial komunikacji
Sluchajcie... Zarejestrowalem dzis suzuki na siebie... Ale nie bylem w skarbowce bo jak podpowiedzial mi kumpel jak w umowie jest mniej niz 1000zeta to mam ich olac
Hmm... Wydzial komunikacji nie robil zadnych klopotow... Poprostu zarejestrowali...
Isc w ogole
Moga jakos sprawdzic i przywalic mi kare 
Hmm... Wydzial komunikacji nie robil zadnych klopotow... Poprostu zarejestrowali...
Isc w ogole