Pole magnetyczne :D

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pole magnetyczne :D

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 20 lipca 2009, 23:01

TasmaN
 

Postprzez tupek » środa, 22 lipca 2009, 18:44

"... strumienie powietrza zimnego... wpuszcza to w krocze,ziębi... to do odbytu świdruje, w odbycie..."

Z nowoczesną technologią wszystko jest możliwe :D :D
tupek
 

Postprzez Byniu » czwartek, 23 lipca 2009, 16:46

dobre :brawo:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez miki1406 » czwartek, 23 lipca 2009, 23:20

Niezłe... Pewnie prawda jest taka, że gość hałasuje wieczorem, a że kobita ma dosyć to nawymyślała, żeby miał kłopoty... hmm... nie wyszło :brawo:
miki1406
 

Postprzez Nyuno » środa, 29 lipca 2009, 22:38

"to mnie ciągle w odbyt dmucha... to ja go wysyłam do gejów..."
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości